Media-omzetter
VR
  • Producten Details

Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. is altijd toegewijd aan onderzoek en ontwikkeling, productie en verkoop van Wanglink-netwerk- en communicatieapparatuur met sfp-module lc 1 fx + 4 rj45-poorten netwerkvezelmediaconvertor. Hoogwaardige technologieën helpen ons de kwaliteit van de Wanglink-netwerk- en communicatieapparatuur met sfp-module lc 1 fx+4 rj45-poorten netwerkvezel-mediaconverterkwaliteit te garanderen, de productie-efficiëntie te verbeteren en de input van mankracht te verminderen. Het heeft uitgebreide toepassingen op het gebied van glasvezelapparatuur. Voor de groei en ontwikkeling van ons bedrijf zal Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. nooit stoppen met het upgraden en ontwikkelen van technologieën om ons kernconcurrentievermogen te verbeteren. Onze visie is om een ​​beroemde onderneming op de wereldmarkt te worden.

Modelnummer:WOR-940ASS20-LCPlaats van herkomst:Guangdong, China
Merknaam:WanglinkBelangrijkste kenmerk1:10/100/1000M Media-omzetter
Zeer belangrijke eigenschap2:1 vezel, 4rj45Zeer belangrijke eigenschap3:1310/1550nm
Kleur:zwartoverdrachtssnelheid:1000 Mbps
Garantie:3 jaarEnergieverbruik:3W
Glasvezel:Eén SFP-sleuf, LC/SC-connectorSlangen:Metalen behuizing

 

product beschrijving

 

 

Bedrijfsnormen:IEEE802.3u 1000Base-TX en 1000Base-FXConnectorUTP: 4x RJ-45, 10/100/1000MbpsVezelconnector
 één 1000M SFP SLOTS, LC, SC-connectorBedrijfstemperatuur-30°C~70°COpslagtemperatuur-20~85°C-20~85°C5% tot 95% niet-condenserendStroomvoorziening3A 5VDC±5%Dimensie177mmx140mmx39mmNetto gewicht0,46 kg

Overzicht:

De Wanglink Gigabit SFP Media Converter, glasvezelnetwerkswitches converteer 10/100/1000M ethernet naar SFP-vezel. De 10/100/1000M SFP-mediaconverter kan vier 10/100/1000M UTP-poorten en twee 1000M SFP-slots bieden. De klant kan verschillende 1000M SFP-modules kiezen volgens vereiste, zoals enkele modus of multimode, lange transmissieafstand (1000Base-LX) of korte transmissieafstand (1000Base-SX) of koperen SFP-module (1000Base-T). 

Belangrijkste kenmerken:

  1: Ondersteunt 10/100/1000Base-T, 1000Base-X-protocol.

  2: 10M/100M/1000Mbps of automatisch onderhandelen

  3: Multi-mode en Single-mode optionele eenvoudige installatie

  4: Ondersteunt Full/Half duplex operatie

  5: Ondersteunt JUMBO-frames tot 10k byte.

  6: Ondersteunt Fiber Port Trunking, verhoging van de Fibre Channel-bandbreedte en Supply Fibre Channel-redundantie.

Producttoepassing:

 

Andere producten

Bedrijfsvoordeel:

 

verpakking& Verzenden

 

bedrijfsinformatie

 

FAQ

 V. Minimale bestelling? 

 Om aan de eisen van de klant te voldoen, accepteren we een voorbeeldbestelling, zelfs een stuk.

 

 V. Levertijd?

 1-2 dagen voor monsterbestelling, ongeveer 7 dagen voor 1000 stks / paren als normale vereiste, ongeveer 15 dagen;  voor 1000pcs/pairs voor OEM-vereiste.

 

 V. Verzendmethode?

 Transport over zee& Luchtvervoer (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS)

 

 V. Trackinginformatie?

 Ons verkooppersoneel bij wie u uw bestelling heeft geplaatst, zal u trackinginformatie geven   per e-mail en telefonisch.

 

 V. Met welke voorzieningen kunnen uw producten compatibel zijn?

 Onze producten kunnen compatibel zijn met Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry,        Brokaat, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.

 

 V. Hoe plaats ik een bestelling?

 1>Bevestig de bestelgegevens met onze verkoopvertegenwoordigers.

 2>Proforma factuur bevestigd, de bestelling wordt geregeld na ontvangst van uw betaling.

 3>Bevestig verzendgegevens en verzend goederen, tracking nummer zal zo snel mogelijk naar u worden verzonden!      nadat de zending is opgehaald.

 4>We helpen u uw goederen te volgen totdat u ze veilig ontvangt.

Neem contact met ons op

 

Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

Neem contact met ons op
Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

NEEM CONTACT OP MET ONS 

Wanglink heeft zich in de loop der jaren altijd gehouden aan de "kwaliteit van de producten om te kunnen overleven, geloofwaardigheid en ontwikkeling van diensten" zakelijke doeleinden. Toegewijd om u hoogwaardige producten en kwaliteitsservices te bieden. We verwachten meer samenwerking te besteden en een win-win toekomst te maken!

Aanbevolen
Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.
Chat with Us

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Huidige taal:Nederlands