Producten
VR
  • Producten Details

Wanglink heeft een verzameling Wanglink 10/100/1000M High Speed ​​Fiber Optic Ethernet SFP naar RJ45 Media Converter die verkrijgbaar is bij fabrikanten over de hele wereld, dus als je er een wilt kopen, neem dan een kijkje. Het is ontworpen om te voldoen aan het industriecriterium. In wezen worden de productprestaties en de kwaliteit ervan grotendeels bepaald door de grondstoffen. In termen van grondstoffen van Wanglink 10/100/1000M High Speed ​​Fiber Optic Ethernet SFP naar RJ45 Media Converter, hebben ze veel tests doorstaan ​​op hun chemische componenten en prestaties. Op deze manier worden de netwerkswitch, mediaconverter, Gpon epon, glasvezelaccessoires. kwaliteit is gegarandeerd vanaf de bron.

Modelnummer:WOR-910-SFPType:FTTx-oplossingen
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:Wanglink
Productnaam:10/100/1000 Base Media Converter Glasvezel Media ConverterSollicitatie:FTTH FTTB FTTX-netwerk
Onderhoud:OEM LOGO en verpakkingsondersteuning:Kleur:zwart
Certificering:CE RoHS FCCMateriaal:Ijzer
Transmissiesnelheid:10 / 100 / 1000 MbpsVezeltype:SFP
Gebruiken:FTTH

Producten aanbevelen
product beschrijving


Wanglink 10/100/1000M Hoge snelheidsvezel Optisch Ethernet SFP naar RJ45 Media Converter

De WOR-910-SFP is een Gigabit SFP-mediaconverter die is ontworpen om 10/100/1000BASE-T-koper om te zetten naar 1000BASE-X glasvezel. Het beschikt over een open Gigabit SFP-slot, zodat u de MSA-compatibele pluggable optics kunt kiezen die het beste voldoen aan uw glasvezelverbindingsbehoeften. Deze glasvezelmediaconverter ondersteunt zowel multimode- als singlemode-glasvezelstandaarden, waarbij de transmissieafstanden tot 120 kilometer (99,4 mijl) afhankelijk zijn van verschillende SFP-modules. Onze Gigabit SFP-mediaconverter biedt een flexibele en kosteneffectieve manier om de afstand te vergroten van een bestaand netwerk, de levensduur van niet-glasvezelapparatuur of de afstand tussen twee apparaten, zodat u het gebruik en de prestaties van oudere apparatuur kunt maximaliseren.

Deze Gigabit SFP-mediaconverter is vervaardigd met de nieuwste IC uit de VS of Taiwan en een hoogwaardige optische vezeltransceiver, om een ​​goede elektrische eigenschap te bieden om betrouwbare gegevensoverdracht en
lange levensduur. 6 Groeps-LED-lampjes kunnen de werkomstandigheden van glasvezelconverters volledig bewaken, wat voor eindgebruikers gemakkelijk is om het falen van de netwerkwerking te observeren en te diagnosticeren.

Dit product biedt standaard externe voeding, het kan worden gebruikt als een stand-alone eenheid of inschuifmodule bij plaatsing in een voordelig 14-slots mediaconverter rackchassis waarmee alle glasvezelmediaconverters kunnen worden gevoed door een enkele interne voeding.
Producten tonen:
Wanglink 10/100/1000M Hoge snelheidsvezel Optisch Ethernet SFP naar RJ45 Media Converter
 serie producten
Gigabit SFP-mediaconverter
Poorten
1 x 10/100/1000BASE-T RJ45-poort
1 x 1000BASE-X SFP-poort
Stroomregeling
Full duplex: IEEE802.3x
Half duplex: tegendruk
Vezeltype:
Multimode of single-mode glasvezel
Bufferruimte
256 KB
Mac adres
4K
Golflengte
Afhankelijk van SFP's
Zender Vermogen
Afhankelijk van SFP's
Ontvanger Gevoeligheid
Afhankelijk van SFP's
Normen en protocollen
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
Netwerkmedia
10/100/1000Base-T: Cat 5 UTP (maximaal 100 m)
1000Base-X: Multimode of Single-mode glasvezel
(maximaal 160km, afhankelijk van de SFP-optiek)
LED-indicator
VERMOGEN (kracht)
FX LINK (fiberlink-actie)
TP LINK1000 (twisted pair verbinding 1000M)
TP LINK100 (twisted pair-verbinding 100M)
TP ACT (twisted pair pakket doorsturen actie)
FDX (indicator Ethernet-interfacemodus, AAN Full duplex/OFF: Half-duplex)
Stroomvoorziening
Externe voedingsadapter
Ingang: AC 100~240V 50/60Hz
Uitgang: DC 5V 1A
Energieverbruik
2,5W
Afmetingen (BxDxH)
26×70×93mm
Bruto gewicht
0,5 kg
Omgeving
In bedrijf: 0°C tot 50°C, 10~90% RV
Opslag: -40°C tot 70°C, 5~90% RV
Sollicitatie
Onze certificeringen
Onze onderneming
Over Fabriek:
Het hoofdkantoor van Wanglink is gevestigd in Shenzhen Xiaxue Industry Park, waar een China Hi-tech Industrial Park is, met een oppervlakte van 20 vierkante kilometer, heeft vele geavanceerde ondernemingen in de communicatie-industrie samengebracht. Wanglink is een van de belangrijke ondernemingen in dit Creative Industrial Park , krijgt veel steun van de lokale overheid. Het heeft een maatschappelijk kapitaal van 5 miljoen RMB, met een oppervlakte van bijna 2000 vierkante meter voor R&D, marketing& verkoop kantoor.
Sinds 2013 heeft wanglink meer dan 100 miljoen yuan geïnvesteerd in productieonderzoek en -ontwikkeling.We zijn volledig in staat om klanten te accepteren!' OEM-, ODM-vereisten voor producten en gerichte producten die geschikt zijn voor klanten.Met snelle ontwikkeling en intensief onderzoekswerk heeft Wanglink meer dan 400 modellen ontwikkeld in 4 grote series, onafhankelijk ONU / Switch / SFP / Media converter. Elke serie heeft de CE-certificering doorstaan,
Vormde een complete en zeer aanpasbare FTTH/FTTB/FTTX-industrieketen

Fabrieksdetails

Wanglink behaalde de certificering van ISO 9000:2000 Quality Management System in juni 2015 en de certificering van ROHS, CE, FCC in november 2017.

Ontwerp en productie van printplaten


Oude testruimte

Solderen

Magazijn

Foto van de klant
CIOE-tentoonstelling 2019
Elk jaar heeft Wanglink het plan om: ga naar de wereld om deel te nemen aan de tentoonstelling, Brazilië, India, Thailand, Vietnam ....., tot nu toe hebben we goede zakelijke relaties opgebouwd met meer dan 100 landen over de hele wereld.

2019 Vietnam ICT COMM
We hebben veel vriendschap, en  hoop dat al onze zaken komen om te winnen!situatie.elk jaar bezoeken we onze vriend over de hele wereld.
Georganiseerd door het Ministerie van Industrie en Handel van Vietnam en het Ministerie van Informatie en Communicatie van Vietnam, wordt ICT COMM Vietnam gezamenlijk georganiseerd door Vietnam’s grootste beursservicebedrijf“ADPEX” United Stock Company en Vietnam Innovation and Promotion Exchange Centre (Vietnam Post and Telecommunications Group). Communicatie elektronische ICT professionele tentoonstelling. 
2018 CeBIT ASEAN Thailand
CeBIT is de wereld's grootste toonaangevende beurs op het gebied van informatie, communicatie en software. CeBIT ASEAN Thailand, Bangkok International Information and Communication Technology Exhibition, wordt gehouden in Bangkok, Thailand. De frequentie van de tentoonstelling is één keer per jaar. Het is een serie tentoonstellingen van de Hannover Messe in Zuidoost-Azië.
FAQ

Vraag: Waarom kiezen voor Wanglink?

1) Snelle levering en opmerkelijke diensten.
2) Concurrerende verkoopprijzen
3) Rijke ervaring van OEM:& ODM-samenwerking:
4) 100% nieuwe materialen voor productie en 100% betrouwbare kwaliteit 

Vraag: Kan ik een voorbeeldbestelling krijgen? Wat is uw MOQ?

A: Ja, we verwelkomen een voorbeeldbestelling om de kwaliteit te testen en te controleren. MOQ is 1 voor normale producten.

Vraag: Hoe verzendt u de goederen en hoe lang duurt het voordat u aankomt?

A: Vervoer over zee& Luchttransport& Express (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS). Luchttransport& Express duurt meestal 3-5 dagen om aan te komen.

Vraag: Mag ik ons ​​eigen logo en label gebruiken?

EEN: Ja, we bieden OEM / OEM-service en maken de producten met uw eigen label.

Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

Neem contact met ons op
Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

NEEM CONTACT OP MET ONS 

Wanglink heeft zich in de loop der jaren altijd gehouden aan de "kwaliteit van de producten om te kunnen overleven, geloofwaardigheid en ontwikkeling van diensten" zakelijke doeleinden. Toegewijd om u hoogwaardige producten en kwaliteitsservices te bieden. We verwachten meer samenwerking te besteden en een win-win toekomst te maken!

Aanbevolen
Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.
Chat with Us

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Huidige taal:Nederlands