Media-omzetter
VR
  • Producten Details

Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. begrijpt de nieuwe markttrends, inzicht in de werkelijke behoeften van klanten, vertrouwt op geavanceerde productietechnologie en nauwkeurige marktpositionering, lanceerde met succes Wanglink Gigabits 2 LAN-poort 2 SC Fiber 3KM Optical Fiber Switch Media Converter . Hoogwaardige Wanglink Gigabits 2 LAN-poort 2 SC Fiber 3KM Optical Fiber Switch Media Converter vertrouwen op sterke onderzoeks- en ontwikkelingsmogelijkheden en een goed merkimago. Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. zal zich blijven concentreren op de behoeften van klanten en gelijke tred houden met de trends in de sector om de producten te ontwikkelen die klanten beter tevreden stellen. Het is onze wens om een ​​breed scala aan wereldwijde markten te bestrijken en meer erkenning te krijgen van klanten over de hele wereld.

Modelnummer:WOR-922ASS03-SCType:Fiber Media Converter
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:Wanglink
Productnaam:Gigabit 2SC met 2RJ45 Fiber SwitchFunctie:FTTH optische netwerkverbinding
Golflengte:1310nm/1550nmVezeltype:Enkele modus
Stroomvoorziening:DC5V 1A-uitgangAfstand:3km
Vezelpoort:SC/FC/ST-RJ45-poortOverdrachtssnelheid:10/100/1000Mbps
Garantie:1 jaar

product beschrijving

Wanglink Gigabits 2 LAN-poort 2 SC Fiber 3KM optische vezel Switch Media Converter


de gigabit2 RJ45 UTP en 2 SC-vezelpoort PCBA is een Ethernet Fiber Switch die speciaal is ontworpen voor netwerkbewaking. Het heeft 2 * 10/100/1000 Mbps Ethernet-poorten en 2 * 1,25 Gbps glasvezelpoorten. Het gebruikt Marvell-chips om een ​​laag stroomverbruik en hoge stabiliteit te garanderen. Het vergroot de transmissieafstand van een netwerk van 100m tot 120km via koperen kabels. Het kan de transmissieafstand verlengen; er zijn ook veel andere voordelen, zoals isolatiebescherming, goede gegevensbeveiliging, werkstabiliteit en eenvoudig onderhoud.
Producten tonen:

Belangrijkste kenmerken:

1. Ondersteun de switch tussen 10/100/1000Base-TX en 1000Base-SX/LX
2.2*1.25Gbps full-duplex glasvezelpoorten en 2*10/100/1000M Ethernet-poorten met automatische onderhandelingsfunctie
3.Support 1000M snelheidstarief, MDI/MDIX en half/full-duplex met auto-onderhandelingsfunctie
4. Elke poort heeft het volledige LED-indicatielampje;
5. Ondersteuning enkele modus enkele vezel, enkele modus dubbele vezel, multi-mode dubbele vezel en SFP-slot;
6. Ondersteuning IEEE802.1d Spanning Tree:
7.Support hoogwaardige QoS-functie op elke poort;
8. Ondersteuning 5-12V spanningsingang:
9.Support IEEE 802.3x stroomregeling en tegendrukregeling;
10.Vereist geen configuratie en werkt direct zodra u hem aanzet
11. Chip met laag stroomverbruik met ingebouwde koellichaam om een ​​langdurige efficiënte werking te garanderen

Onze certificeringen
productnaam
Wanglink Gigabits 2 LAN-poort 2 SC Fiber 3KM optische vezel Switch Media Converter
Model
WOR-922ASS03-SC
normen
IEEE802.3 10Base-T
IEEE802.3u 100Base-TX/FX
IEEE802.3z 1000Base-SX/LX
IEEE802.3x Stroomregeling
IEEE802.1p QoS
IEEE802.1d Spanning Tree

Ethernet-poort
Connector: RJ45
Gegevensoverdrachtsnelheid: 10/100 m of 10/100 / 1000 M
Afstand: 100m
UTP-type: UTP-5E of hoger
Vezelpoort:
Connector: SC / FC / ST / sfp-sleuf
Gegevenssnelheid: 155 m of 1,25 Gbps
Optische golflengte: 850nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm
Afstand: 550 m ~ 120 km
Prestatie
Verwerkingstype: Store and Go
Afmetingen tafelgewicht: 4K / 6K / 8K roestvrij staal
Bufferruimte: 500kbs / 1 Mbps / 2 Mbps
Groot pakket: 1518 bytes
Bandbreedte achter: 3,8G / 5,6 g / 7,2 g
Latentie:<150μs
Stroom
Voedingstype: externe voeding
Ingangsspanning: AC100V ~ 240 V 50 / 60Hz
Connector: DC-voedingsconnector
Werkspanning: 5V
Stroomverbruik: 2,2 W ~ 3,5 W
Transmissieafstand:
Twisted pair: 100 m (CAT5e, CAT6 kabels)
Muti-modus: 2 km
Single-mode schakelaar: 3/20/40/60/80/100 km
MTBF
100.000 uur
Garantie
1 jaar
Milieubescherming
Opslagtemperatuur: -40 ~ 70 ℃
Bedrijfstemperatuur: -10 ~ 55 ℃
Relatieve vochtigheid: 5-90% (niet-condenserend)
We werken aan OEM en ODM
Ondersteunt
Onze onderneming
Over Fabriek:
Het hoofdkantoor van Wanglink is gevestigd in Shenzhen Xiaxue Industry Park, waar een China Hi-tech Industrial Park is, met een oppervlakte van 20 vierkante kilometer, heeft vele geavanceerde ondernemingen in de communicatie-industrie samengebracht. Wanglink is een van de belangrijke ondernemingen in dit Creative Industrial Park , krijgt veel steun van de lokale overheid. Het heeft een maatschappelijk kapitaal van 5 miljoen RMB, met een oppervlakte van bijna 2000 vierkante meter voor R&D, marketing& verkoop kantoor.
Sinds 2013 heeft wanglink meer dan 100 miljoen yuan geïnvesteerd in productieonderzoek en -ontwikkeling.We zijn volledig in staat om klanten te accepteren!' OEM-, ODM-vereisten voor producten en gerichte producten die geschikt zijn voor klanten.Met snelle ontwikkeling en intensief onderzoekswerk heeft Wanglink meer dan 400 modellen ontwikkeld in 4 grote series, onafhankelijk ONU / Switch / SFP / Media converter. Elke serie heeft de CE-certificering doorstaan,
Vormde een complete en zeer aanpasbare FTTH/FTTB/FTTX-industrieketen

Fabrieksdetails

Wanglink behaalde de certificering van ISO 9000:2000 Quality Management System in juni 2015 en de certificering van ROHS, CE, FCC in november 2017.

Ontwerp en productie van printplaten


Oude testruimte

Solderen

Magazijn

Foto van de klant
CIOE-tentoonstelling 2019
Elk jaar heeft Wanglink het plan om: ga naar de wereld om deel te nemen aan de tentoonstelling, Brazilië, India, Thailand, Vietnam ....., tot nu toe hebben we goede zakelijke relaties opgebouwd met meer dan 100 landen over de hele wereld.

2019 Vietnam ICT COMM
We hebben veel vriendschap, en  hoop dat al onze zaken komen om te winnen!situatie.elk jaar bezoeken we onze vriend over de hele wereld.
Georganiseerd door het Ministerie van Industrie en Handel van Vietnam en het Ministerie van Informatie en Communicatie van Vietnam, wordt ICT COMM Vietnam gezamenlijk georganiseerd door Vietnam’s grootste beursservicebedrijf“ADPEX” United Stock Company en Vietnam Innovation and Promotion Exchange Centre (Vietnam Post and Telecommunications Group). Communicatie elektronische ICT professionele tentoonstelling. 
2018 CeBIT ASEAN Thailand
CeBIT is de wereld's grootste toonaangevende beurs op het gebied van informatie, communicatie en software. CeBIT ASEAN Thailand, Bangkok International Information and Communication Technology Exhibition, wordt gehouden in Bangkok, Thailand. De frequentie van de tentoonstelling is één keer per jaar. Het is een serie tentoonstellingen van de Hannover Messe in Zuidoost-Azië.
FAQ

Vraag: Waarom kiezen voor Wanglink?

1) Snelle levering en opmerkelijke diensten.
2) Concurrerende verkoopprijzen
3) Rijke ervaring van OEM:& ODM-samenwerking
4) 100% nieuwe materialen voor productie en 100% betrouwbare kwaliteit 

Vraag: Kan ik een voorbeeldbestelling krijgen? Wat is uw MOQ?

A: Ja, we verwelkomen een voorbeeldbestelling om de kwaliteit te testen en te controleren. MOQ is 1 voor normale producten.

Vraag: Hoe verzendt u de goederen en hoe lang duurt het voordat u aankomt?

A: Vervoer over zee& Luchttransport& Express (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS). Luchttransport& Express duurt meestal 3-5 dagen om aan te komen.

Vraag: Mag ik ons ​​eigen logo en label gebruiken?

EEN: Ja, we bieden OEM / OEM-service en maken de producten met uw eigen label.

Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

Neem contact met ons op
Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

NEEM CONTACT OP MET ONS 

Wanglink heeft zich in de loop der jaren altijd gehouden aan de "kwaliteit van de producten om te kunnen overleven, geloofwaardigheid en ontwikkeling van diensten" zakelijke doeleinden. Toegewijd om u hoogwaardige producten en kwaliteitsservices te bieden. We verwachten meer samenwerking te besteden en een win-win toekomst te maken!

Aanbevolen
Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.
Chat with Us

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Huidige taal:Nederlands