VR
  • Productdetails

Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. Om beter te kunnen voldoen aan de gediversifieerde behoeften van de markt, vertrouwend op zijn eigen technologie, middelen, talenten en andere voordelen, heeft het met succes Wanglink 10/100/1000Mbps 24port Ethernet Switch gecreëerd. Ons technisch team heeft vele jaren ervaring op dit gebied en kan professionele meningen, suggesties en ervaring met oplossingen bieden. Wanneer klanten technische problemen ondervinden, kunnen zij van deur tot deur service verlenen. De lancering van een product dat de pijnpunten van de industrie perfect oplost, is dat Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. zich altijd heeft gehouden aan het doel van technologische innovatie, en de nieuw ontwikkelde producten lossen perfect de pijnpunten op die in de industrie voor een lange tijd. Eenmaal gelanceerd, zijn ze enthousiast gezocht door de markt.

Productenstatus:VoorraadPoorten:24
Overdrachtssnelheid:10/100/1000MbpsFunctie:Stapelbaar, VLAN-ondersteuning
Communicatiemodus:Full-duplex& Half duplexSchakelcapaciteit:1.6G
Merknaam:WanglinkModelnummer:WOR-SYG-2F24R
Plaats van herkomst:Guangdong, China, Shenzhen GuangdongCertificering:CE RoHS FCC
Belangrijkste kenmerk1:24-poorts Ethernet-switchZeer belangrijke eigenschap2:440x180x45mm
Zeer belangrijke eigenschap3:Full-duplex& Half duplexMerknaam:Wanglink
Modus Nr.:WOR-SYG-2F24REthernetpoorten:24 poorten
Snelheidstarief:1000 Mbps voor Ethernet-poortStroom:Interne voeding 5V3A
Garantie:2 jaar


product beschrijving

 

 

 

Bedrijfsnormen:IEEE802.3u 100Base-TX en 100Base-FXUTPRJ-45,10/100/1000MbpsVezelSC/FC, 1000 Mbps (volledig duplex)UTP-kabelKat. 5 (de maximale afstand tot 100 m)Glasvezel (multimode)50/125, 62,5/125μm (de maximum afstand tot 2km)Glasvezel (singlemode)8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (de maximale afstand tot 100 km)Full duplexIEEE802.3x stroomregelingHalf duplexbak druk stroomregelingLED verlichtingPWR, FX Link/Act, TP1 FDX,TP1 Link/Act, TP2 FDX, TP2 Link/ActStroomvoorziening AC100 ~ 240V, DC5V 1ABedrijfstemperatuur:-35 ~ +750℃Bewaar temperatuur-20 ~ +70℃Vochtigheid5% ~ 90% (niet-condenserend)Dimensies440*180*45mm
Producttoepassing:

 

Andere producten

 

Bedrijfsvoordeel:

 

bedrijfsinformatie

 

verpakking& Verzenden

 

FAQ

 

Neem contact met ons op

 

Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

Neem contact met ons op
Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

NEEM CONTACT OP MET ONS 

Wanglink heeft zich in de loop der jaren altijd gehouden aan de "kwaliteit van de producten om te kunnen overleven, geloofwaardigheid en ontwikkeling van diensten" zakelijke doeleinden. Toegewijd om u hoogwaardige producten en kwaliteitsservices te bieden. We verwachten meer samenwerking te besteden en een win-win toekomst te maken!

Aanbevolen
Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.
Chat with Us

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Huidige taal:Nederlands