VR
  • Productdetails

Wanglink 10/100/1000 Mbps VLAN-ondersteuning 24-poorts gigabit Full-Duplex/Half-Duplex netwerk Ethernet Switch-bedrijven besteden zoveel tijd aan het bedenken van verschillende producten om aan uiteenlopende consumentenbehoeften te voldoen. De reden waarom producten geliefd zijn bij de markt is de nadruk op hightech onderzoek en ontwikkeling. Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. heeft een toonaangevende reputatie in de branche opgebouwd voor het leveren van uitstekende producten en oplossingen. Het uitzonderlijke vermogen ziet onze inspanningen in R&D.

Privévorm:JaProductenstatus:Voorraad
Poorten:24Overdrachtssnelheid:10/100/1000Mbps
Functie:Stapelbaar, VLAN-ondersteuningCommunicatiemodus:Volledig duplex& Half duplex
Schakelcapaciteit:1.6GMerknaam:Wanglink
Modelnummer:WOR-SYG-2F24RPlaats van herkomst:Guangdong, China, Shenzhen Guangdong
Belangrijkste kenmerk1:24-poorts Ethernet-switchBelangrijkste kenmerk2:440x180x45mm
Belangrijkste kenmerk3:Volledig duplex& Half duplexModus Nr.:WOR-SYG-2F24R
Etherport-poorten:24 poortenSnelheidstarief:1000 Mbps voor Ethernet-poort
Stroom:Interne voeding 5V3AGarantie:2 jaar
certificering:CE-RoHS FCC


product beschrijving

 Wanglink 10/100/1000Mbps VLAN Support 24port gigabit Full-Duplex/Half-Duplex network Ethernet Switch

 

 

BedrijfsnormenIEEE802.3u 100Base-TX en 100Base-FX
UTPRJ-45,10/100/1000 Mbps
VezelSC/FC, 1000 Mbps (volledige duplex)
UTP-kabelKat. 5 (de maximale afstand tot 100 m)
Glasvezel (multimode)50/125, 62,5/125 μm (de maximale afstand tot 2 km)
Glasvezel (singlemode)8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (de maximale afstand tot 100km)
Volledige duplexIEEE802.3x stroomcontrole
Half duplexbakdruk stroomregeling
LED verlichtingPWR, FX Link/Act, TP1 FDX,TP1 Link/Act, TP2 FDX, TP2 Link/Act
Stroomvoorziening AC100 ~ 240V, DC5V 1A
Bedrijfstemperatuur-35~+750℃
Bewaar temperatuur-20 ~ +70℃
Vochtigheid5% ~ 90% (niet-condenserend)
Dimensies440*180*45mm
Wanglink 10/100/1000Mbps VLAN Support 24port gigabit Full-Duplex/Half-Duplex network Ethernet Switch
Producttoepassing

Wanglink 10/100/1000Mbps VLAN Support 24port gigabit Full-Duplex/Half-Duplex network Ethernet Switch 

Andere producten

Wanglink 10/100/1000Mbps VLAN Support 24port gigabit Full-Duplex/Half-Duplex network Ethernet Switch 

Bedrijfsvoordeel

Wanglink 10/100/1000Mbps VLAN Support 24port gigabit Full-Duplex/Half-Duplex network Ethernet Switch 

bedrijfsinformatie

Wanglink 10/100/1000Mbps VLAN Support 24port gigabit Full-Duplex/Half-Duplex network Ethernet Switch 

Verpakking& Verzenden

Wanglink 10/100/1000Mbps VLAN Support 24port gigabit Full-Duplex/Half-Duplex network Ethernet Switch 

FAQ

Wanglink 10/100/1000Mbps VLAN Support 24port gigabit Full-Duplex/Half-Duplex network Ethernet Switch 

Neem contact met ons op

Wanglink 10/100/1000Mbps VLAN Support 24port gigabit Full-Duplex/Half-Duplex network Ethernet Switch 

Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

Neem contact met ons op
Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

NEEM CONTACT OP MET ONS 

Wanglink heeft zich in de loop der jaren altijd gehouden aan de "kwaliteit van de producten om te kunnen overleven, geloofwaardigheid en ontwikkeling van diensten" zakelijke doeleinden. Toegewijd om u hoogwaardige producten en kwaliteitsservices te bieden. We verwachten meer samenwerking te besteden en een win-win toekomst te maken!

Aanbevolen
Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.
Chat with Us

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Huidige taal:Nederlands