VR
  • Productdetails

Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. is verheugd dat we onze Wanglink 24-poorts Gigabit Switch 24GE POE met 4*10G SFP en 1*Console Support AF/AT Managed PoE Switch algemeen bekend zullen maken op de markt. Het product is het resultaat van onze hardwerkende medewerkers en sterke technische capaciteiten. Door de pijnpunten van klanten nauwkeurig te begrijpen, wordt de door ons ontwikkelde Wanglink 24-poorts Gigabit-switch 24GE POE met 4 * 10G SFP en 1 * Console-ondersteuning AF / AT Managed PoE-switch ondersteund en geprezen door de meerderheid van de klanten in de markt. Sinds de oprichting heeft Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. zich altijd strikt gehouden aan internationale normen en hoge ethische normen, waardoor klanten zeer betrouwbare producten worden aangeboden. We hebben altijd het zakelijke principe van 'eerlijkheid' gevolgd& integriteit', die ervoor zorgt dat de meest geloofwaardige diensten aan elke klant worden geleverd.

Modelnummer:WOR-2928GM-APType:Glasvezel zendontvangers
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:Wanglink
Gebruiken:FTTH,FTTP,FTTXProductnaam:24*GE POE+4*10G SFP+1*Console beheerde PoE-switch
Model:WOR-2928GM-APKleur:Zwart blauw
Sollicitatie:FTTX-netwerkMateriaal:Mentaal
Uitgangsvermogen:15,4 W/poort, maximaal vermogen: 30 W/poortFunctie:PoE-poort ondersteunt AF/AT intelligente herkenning
Garantie:3 jaarStroomvoorziening:Wisselstroom 100~240V 50-60Hz 5A
Gewicht:5,5 kgNr van Vezel:4.


product beschrijving
Specificatie
Semi-automatische PET-flessenblaasmachine Flessenmaakmachine Flessenvormmachine
PET-flessenmachine is geschikt voor het produceren van PET-plastic containers en flessen in alle vormen.
Wanglink 24-poorts Gigabit-switch 24GE POE met 4 * 10G SFP en 1 * consoleondersteuning AF / AT beheerde PoE-switch
Koppel
24*10/100/1000Base-T PoE-poorten (gegevens/voeding)
4 * 1 / 10G uplink SFP + glasvezelslotpoorten (gegevens)
1 * Console RS232-poort (115200,N,8,1)
Beheerd type
L2+
POE-poort
Poort 1-24 ondersteunt IEEE 802.3af/at PoE-standaard
Netwerkprotocol
IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T;
IEEE802.3u 100Base-TX;
IEEE802.3ab 1000Base-T
IEEE802.3z 1000Base-X
IEEE802.3ae 10GBase-SR/LR
IEEE802.3x
PoE-standaard
IEEE802.3af/op internationale standaard
Ethernet-poortfunctie
Poort 1-24 ondersteunt 10/100/1000BaseT(X) automatische detectie, full/half duplex MDI/MDI-X adaptief
Fiber Port-functie
10G SFP-glasvezelinterface (glasvezelmodule is niet inbegrepen, moet apart worden besteld, module-opties omvatten single/multi-mode,
enkele/dubbele vezel, LC)
Doorzendmodus
Opslaan en doorsturen (Full Wire Speed)
Schakelcapaciteit
598Gbps (niet-blokkerend)
Doorstuursnelheid@64byte
107,14 Mpps
MAC
32K
Buffergeheugen
32M
Twisted Pair-transmissie
10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 meter);
100BASE-TX: Cat5 of later UTP (≤100 meter)
1000BASE-T: Cat5e of later UTP (≤100 meter)
Glasvezelkabel
Multimode: 850nm 0~300M (10G), 850nm 0~500M (1.25G); Enkele modus: 1310nm 0 ~ 40KM, 1550nm 0 ~ 120KM.
Voedingspen
Standaard: 1/2(+),3/6(-)
Max / Gemiddeld vermogen per poort
30W/15,4W
30W/30W
Totale PWR / ingangsspanning
400W (AC100-240V)
600W (AC100-240V)
Energieverbruik
Stand-by<25W; Volle lading<400W
Stand-by<30W;Volle belasting<600W
Stroomvoorziening
Ingebouwde voeding, AC 100~240V 50-60Hz 5A
Ingebouwde voeding, AC 100~240V 50-60Hz 6.6A
LED-indicator
Stroomindicator: PWR (geel); systeemindicator:SYS(geel); Netwerkindicator; Link (geel); PoE-indicator: PoE (groen); Glasvezel poort
indicator L/A(groen)
Reset knop
Ondersteun één sleutel om de fabrieksinstellingen te herstellen
Werking TEMP/Vochtigheid
-20~+55°C;5%~90% RV Niet-condenserend
Opslag TEMP / Vochtigheid
-40~+80°C;5%~95% RH Niet-condenserend
Bliksembeveiliging / Beveiligingsniveau
Bliksembeveiliging: 4KV 8/20us;
Beschermingsniveau: IP30
Afmeting (L*B*H)
440*290*44.5mm
Netto/Bruto Gewicht
<4,4 kg /<5,0kg
<4,6 kg /<5,3 kg
Installatie
Desktop, 19-inch 1U-kast
Bliksembeveiliging / beveiligingsniveau
Bliksembeveiliging: 4KV 8/20us; Beschermingsniveau: IP30
Certificering
CCC, CE-markering, commercieel; CE/LVD EN60950; FCC Deel 15 Klasse B; RoHS
Garantie
3 jaar, levenslang onderhoud.
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

Neem contact met ons op
Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

NEEM CONTACT OP MET ONS 

Wanglink heeft zich in de loop der jaren altijd gehouden aan de "kwaliteit van de producten om te kunnen overleven, geloofwaardigheid en ontwikkeling van diensten" zakelijke doeleinden. Toegewijd om u hoogwaardige producten en kwaliteitsservices te bieden. We verwachten meer samenwerking te besteden en een win-win toekomst te maken!

Aanbevolen
Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.
Chat with Us

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Huidige taal:Nederlands