Produkty
VR
  • Szczegóły Produktu

W Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. wysiłki wszystkich naszych pracowników zaowocowały stałą poprawą naszego R&Możliwości D i uruchomienie zarządzania oprogramowaniem Wanglink ems fttb epon olt 1 PORT FTTH kompatybilny z HUAWEI ZTE OLT 1ge WIFI GEPON epon onu Zarządzanie oprogramowaniem Wanglink ems fttb epon olt 1 PORT FTTH kompatybilny z HUAWEI ZTE OLT 1ge WIFI GEPON epon onu jest wysokiej jakości i umiarkowana cena, dzięki czemu możesz kupować z ufnością. Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. będzie nadal wdrażać naukowe i zaawansowane strategie marketingowe, aby skupić się na ekspansji rynkowej, tworząc kompletną sieć sprzedaży na całym świecie. Ponadto będziemy zwracać większą uwagę na gromadzenie talentów, zapewniając, że mądrość innowacyjna i konkurencyjna jest destylowana dla długoterminowego rozwoju naszej firmy.

Numer modelu:WOR-ONU-E1W1Miejsce pochodzenia:Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa:WanglinkKluczowa funkcja 1:1 GE
Kluczowa funkcja 2:Wi-Fi 1 AntenyKluczowa cecha 3:DLA EPON OLT


EPON ONU

Wanglink 1 PORT WIFI 1 GE EPON ONU

1 Port EPON ONU z produktami WIFI w pełni zgodnymi ze standardem IEEE 802.3-2005 oraz specyfikacją techniczną urządzenia China Telecom EPON (V2.1).

 Jest operatywny, łatwy w zarządzaniu i utrzymaniu na poziomie telekomunikacyjnym i może zapewniać klientom usługi szybkiej transmisji danych. 

Posiada port uplink PON, który łączy się z biurowymi urządzeniami końcowymi przez światłowód.



1 interfejs optyczny EPON
1 * port GPON, standard FSAN G.984.2, klasa B+
Szybkość pobierania danych: 2,488 Gb/s
Szybkość przesyłania danych: 1,244 Gb/s
Światłowód jednomodowy SC/PC
Utrata łącza 28 dBm i odległość 20 km w czasie 1:64

Ethernet
Interfejs
1*10/100/1000Mautomatyczna negocjacja
Tryb pełnego/półdupleksowego
Złącze RJ45
Automatyczne MDI/MDI-X
odległość 100m

PON
Optyczny
Parametr
Długość fali: Tx 1310nm, Rx1490nm
Moc optyczna Tx: 0 ~ 4dBm
Czułość Rx: -27dBm
Moc optyczna nasycenia: -3dBm
Typ złącza: SC
Światłowód: światłowód jednomodowy 9/125ɥm
Sieć
Kierownictwo
Obsługa IEEE802.3 QAM, ONU może być zdalnie zarządzana przez OLT
Obsługa zdalnego zarządzania przez SNMP i Telnet
Zarządzanie lokalne
Zasilacz
<Zasilacz 5W, 12V/1A

Środowiskowy
Specyfikacje
Temperatura robocza: od 0 do 50ºC
Temperatura przechowywania: -40 do 85ºC
Wilgotność podczas pracy: od 10% do 90% (bez kondensacji)
Wilgotność przechowywania: od 10% do 90% (bez kondensacji)
EPON ONU SZCZEGÓŁY


Obsługuje przełączanie usługi Ethernet warstwy 2 i przekazywanie z szybkością okablowania usług łącza w górę i łącza w dół
Filtrowanie i tłumienie ramek pomocniczych
Obsługa standardowej funkcji Vlan 802.1Q, obsługa konwersji VLAN
Obsługa 4094 sieci VLAN (802.1Q)
Obsługa funkcji dynamicznej alokacji przepustowości (DBA).
Obsługa QoS, w tym klasyfikacja przepływu ruchu, oznaczanie priorytetów, kolejkowanie i wysyłanie, kształtowanie ruchu i kontrola ruchu itp


Obsługa automatycznego wykrywania ONU/wykrywania łącza/zdalnej aktualizacji oprogramowania;
Obsługa podziału VLAN i separacji użytkowników, aby uniknąć burzy rozgłoszeniowej;
Obsługa funkcji alarmu wyłączania, łatwe wykrywanie problemów z łączem
Obsługa funkcji odporności na burzę nadawania


Obsługa ACL i SNMP w celu elastycznej konfiguracji filtra pakietów danych
Specjalistyczny projekt zapobiegający awariom systemu w celu utrzymania stabilnego systemu
Obsługa aktualizacji oprogramowania online
Zarządzanie siecią EMS w oparciu o SNMP, wygodne w konserwacji

Waga

Pozycja wymiar: 110mm (dł.) x 80mm (szer.) x 30mm (wys.)

Waga przedmiotu: 0,3 kg

Wysyłka
Firma
Orzecznictwo
Kultura
Często zadawane pytania

1. Czy jesteś firmą handlową lub producentem? Czy mogę użyć własnego logo i etykiety?
Jesteśmy fabryką, z usługą handlową. Zapewniamy usługi OEM/OEM
2. Czy mogę zamówić próbkę? Jakie jest Twoje MOQ?
Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienie próbki w celu przetestowania i sprawdzenia jakości. MOQ wynosi 1 dla normalnych produktów.
3. Jaki jest czas realizacji? Jak wysyłasz towary i jak długo to trwa?
Do zwykłych produktów. Utrzymujemy zapasy, możemy wysłać 1-3 dni po dokonaniu płatności. Dla dużych ilości i produktów specjalnych. Sprawdź czas realizacji u naszego przedstawiciela handlowego. Transport morski& Transport powietrzny& Ekspresowe (DHL/UPS/TNT/FedEx/EMS). Transport powietrzny& Express zwykle zajmuje 3-5 dni.
4. Jaki jest czas gwarancji?
Obiecujemy 3-letnią gwarancję na wszystkie wysyłane od nas produkty. Sabotaż spowodowany przez człowieka i czynniki naturalne nie są objęte gwarancją.
5. Dlaczego warto wybrać Wanglink?
1) Szybka dostawa i niezwykłe usługi.
2) Konkurencyjne ceny sprzedaży
3) Bogate doświadczenie OEM& Współpraca ODM
4) 100% nowe materiały do ​​produkcji i 100% niezawodna jakość

Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski