Przemysłowy konwerter mediów
VR
  • Szczegóły produktów

Dzięki wysiłkowi doskonałych projektantów przełącznik Wanglink Industrial Grade 1-portowy 100/1000Base-T(X) + 8-portowy przełącznik Ethernet 10/100/1000Base-T(X) ma unikalny styl w swoim kształcie i wyglądzie. Po wprowadzeniu na rynek przełącznika Wanglink Industrial Grade 1-Port 100/1000Base-T(X)+ 8-portowego przełącznika Ethernet 10/100/1000Base-T(X), zdobyliśmy wiele wsparcia i pochwał. Większość klientów uważa, że ​​tego rodzaju produkty są zgodne z ich oczekiwaniami pod względem wyglądu i wydajności. Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. zawsze będzie kierować się zapotrzebowaniem rynku i szanować życzenia klientów. Bazując na informacjach zwrotnych od klientów, dokonamy odpowiednich zmian w rozwoju naszych produktów, tak aby wytwarzać najbardziej satysfakcjonujące i dochodowe produkty.

Numer modelu:WOR-GYG-1S8RRodzaj:Włókna optyczne
Miejsce pochodzenia:Guangdong, ChinyNazwa handlowa:Wanglink
Posługiwać się:FTTHKluczowa cecha1:1000 Mb/s
Kluczowa cecha2:3A 5VDC±5%Kluczowa cecha3:-45~+85℃
Pobór energii:3Wzłącze:SC
Węże:Metalowa obudowaGwarancja:2 lata
Marka:WanglinkAplikacja:Sieć FTTH FTTB FTTX
Kolor:CzarnyLiczba włókien:1.

Poleć produkty
Opis produktu

Przełącznik Wanglink klasy przemysłowej 1-portowy 100/1000Base-T(X) + 8-portowy przełącznik Ethernet 10/100/1000Base-T(X)


1 Światłowód 8 Ethernet 10/100/1000 Mb/s przemysłowy transceiver światłowodowy (niezarządzalny przemysłowy przełącznik Ethernet) jest przeznaczony do trudnych i wymagających środowisk przemysłowych i może być implementowany 1 skrętka 10/100/1000Base-T (X) Konwersja między sygnałem Ethernet a Sygnał optyczny 1000Base-SX/LX/LH/ZX umożliwia transmisję danych między dwoma mediami podłączonymi do sieci przy użyciu technologii przełączania i technologii przechowywania i przesyłania. Ta seria przemysłowych nadajników-odbiorników światłowodowych ma zakres temperatur pracy -40°C do +85°C, zapewnia wejście podwójnego zasilania o szerokim napięciu, obsługuje stopień ochrony IP40 i czteropoziomowe wymagania przemysłowe EMC, instalacja na szynie lub ścianie, certyfikowana do pracy w niebezpiecznych środowiskach i jest zgodna z normą FCC, CE. Niezawodna konstrukcja przemysłowa zapewnia nieprzerwaną i stabilną pracę systemu automatyki. Wszystkie modele są testowane z grillem 100%. Zapewnia oddzielny port elektryczny Ethernet 10/100/1000 Mb/s, aby umożliwić wielu użytkownikom końcowym dostęp za pośrednictwem jednego światłowodu. Dzięki dojrzałej i bezpiecznej technologii struktura sieci warstwy dostępowej jest uproszczona, a zasoby światłowodowe i inwestycje w sprzęt są oszczędzane w największym stopniu. Produkt wykorzystuje moduły optyczne znanych marek w kraju i za granicą, z bardzo niskim opóźnieniem transmisji i możliwością przekazywania z prędkością przewodową, co zwiększa odległość transmisji sieciowej z limitu 100 metrów do 120 kilometrów. Interfejs światłowodowy obsługuje odległości transmisji 550m (multimode), 10km, 20km, 40km, 60km, 80km, 1000km, 120km (single mode) i obsługuje trzy transmisje światłowodowe: dual-fibre multimode, dual-fiber single-mode, i jednowłóknowy jednomodowy. Tryb rozszerza użytkownika'potrzeby; interfejs elektryczny obsługuje adaptacyjny tryb 10/100/1000M, tryb pełnego/półdupleksu i automatyczne wykrywanie MDI/MDI-X.  Jest bardzo wygodny w użyciu i obsługuje Port VLAN, priorytet, kontrolę burzy rozgłoszeniowej i inne funkcje. Jednocześnie port światłowodowy 1000 Mb/s rozszerza zasięg sieci. Seria przemysłowych przełączników Ethernet charakteryzuje się doskonałą ogólną wydajnością, prostą obsługą i rozsądną ceną. Są one szczególnie odpowiednie dla stosunkowo ciasnych zasobów światłowodowych i potrzeby jednoczesnego dostępu szerokopasmowego dla wielu użytkowników sieci Ethernet lub wielu usług.

Produkty Pokaż
metoda transferu
Store-and-Forward
Maksymalna prędkość filtracji
1488000 pp(1000M)
Interfejs elektryczny Ethernet
Interfejsy
8
Standard protokołu
IEEE802.3、IEEE802.3u、IEEE802.3ab
Wskaźnik
Adaptacja 10/100/1000 Mb/s
Tryb dupleksu
Pełny/półdupleks
Metoda połączenia
Adaptacja połączenia krzyżowego/bezpośredniego połączenia sieciowego
Odległość transmisji
Skrętka kategorii 5:100m
Typ interfejsu
RJ45
Interfejs światłowodowy
Interfejsy
1
Standard protokołu
IEEE802.3z
Wskaźnik
1000 Mb/s
Długość fali
850nm/1310nm/1550nm
Odległość transmisji
Wielomodowy podwójny włókno:550m²
Podwójne światłowód jednomodowy / jednomodowy jednomodowy:10 km、20km、40km、60km、80km、100km、120km
Typ interfejsu
Opcjonalny interfejs SC/LC, światłowód jednomodowy lub światłowód wielomodowy
zasilacz
Napięcie wejściowe:24VDC(18~36VDC),220VAC(110~265VAC),nadmiarowe podwójne wejście zasilania
Prąd wejściowy:<0,5A@24VDC,<0,2 A przy 220 V AC
Ochrona przed przeciążeniem: wsparcie
Odwrotna ochrona: wsparcie
Zabezpieczenie redundancyjne: wsparcie
Terminal dostępu: 6-rdzeniowy terminal wtykowy o skoku 5,08 mm
Właściwości mechaniczne
Obudowa: stopień ochrony IP40, metal
Rozmiar: 139mm (długość) x 108mm (szerokość) x 50mm (wysokość)
Waga: 0.6 KG
Metoda instalacji: montaż na szynie, montaż na ścianie
środowisko pracy
Temperatura pracy: -40° C ~ +85° C
Temperatura przechowywania: -40° C ~ +85° C
Wilgotność względna: 5 do 95% (bez kondensacji)
Standard przemysłowy
Bezpieczeństwo:UL 60950-1
EMI:FCC część 15 podrozdział B klasa A,EN 55022 klasa A
EMS:
EN61000-4-2 antystatyczny:±Wyładowanie stykowe 6KV,±Wylot powietrza 8KV
EN61000-4-3 pole elektromagnetyczne: 10V/m (80~1000MHz)
EN61000-4-4 chwilowe wysokie napięcie:±linia energetyczna 4KV,±Linia danych 2KV
Napięcie rozruchowe EN61000-4-5:±4KV/CM,±linia energetyczna 2KV/DM,±Linia danych 2KV
EN61000-4-6 antyprzewodnictwo: 3V (10KHz ~ 150KHz), 10V (150KHz ~ 80KHz)
Maszyny: IEC60068-2-6 (wibracje) IEC60068-2-27 (uderzenia) IEC60068-2-32 (swobodny upadek)
Przemysł: IEC61000-6-2
Kolej: EN50155, EN50121-4
Kontrola ruchu: NEMA TS-2
Gwarancja
Okres gwarancji: 2 lata
Nasze certyfikaty
Nasza firma
O Fabryce
Siedziba Wanglink znajduje się w Shenzhen Xiaxue Industry Park, gdzie znajduje się chiński park przemysłowy Hi-Tech o powierzchni 20 kilometrów kwadratowych, gromadzący wiele zaawansowanych przedsiębiorstw z branży komunikacyjnej. Wanglink jest jednym z ważnych przedsiębiorstw w tym kreatywnym parku przemysłowym , zyskując duże wsparcie samorządu. Posiada kapitał zakładowy w wysokości 5 milionów RMB, zajmując powierzchnię prawie 2000 metrów kwadratowych dla R&D, marketing& Biuro sprzedaży.
Od 2013 roku Wanglink zainwestował ponad 100 milionów juanów w badania i rozwój produkcji.Jesteśmy w stanie przyjąć klientów' Wymagania OEM, ODM dotyczące produktów i produktów docelowych, które są odpowiednie dla klientów.Dzięki szybkiemu rozwojowi i intensywnym pracom badawczym, Wanglink opracował ponad 400 modeli w 4 głównych seriach, zależnie od ONU / Switch / SFP / Media converter. Każda seria przeszła certyfikat CE,
Utworzyliśmy kompletny i wysoce konfigurowalny łańcuch branżowy FTTH/FTTB/FTTX

Szczegóły fabryczne

Wanglink uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9000:2000 w czerwcu 2015 r. oraz certyfikat ROHS,CE, FCC w listopadzie 2017 r.

Projektowanie i produkcja płytek PCB,


Stary pokój testowy

Lutowanie

Magazyn

Zdjęcie klienta
Wystawa IOE 2019
Każdego roku Wanglink ma plan: udać się na świat, aby wziąć udział w wystawie, Brazylia, Indie, Tajlandia, Wietnam ....., do tej pory nawiązaliśmy dobre relacje biznesowe z ponad 100 krajami na całym świecie.

2019 Wietnam ICT COMM
Mamy wiele przyjaźni i  mam nadzieję, że każda nasza firma osiągnie wygranąsytuacja.co roku odwiedzimy naszego przyjaciela na całym świecie.
Organizowany przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu Wietnamu oraz Ministerstwo Informacji i Komunikacji Wietnamu, ICT COMM Vietnam jest wspólnie organizowany przez Wietnam’s największa firma obsługująca wystawy,“ADPEX” United Stock Company i Wietnamskie Centrum Wymiany Innowacji i Promocji (Wietnamska Grupa Poczty i Telekomunikacji). Komunikacja elektroniczna wystawa zawodowa ICT. 
2018 CeBIT ASEAN Tajlandia
CeBIT to świat'największa autorytatywna wystawa w dziedzinie informacji, komunikacji i oprogramowania. CeBIT ASEAN Thailand, Międzynarodowe Targi Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych w Bangkoku, odbywają się w Bangkoku w Tajlandii. Wystawa odbywa się raz w roku. Jest to cykl wystaw organizowanych przez Hannover Messe w Azji Południowo-Wschodniej.
https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/b6b4ad1c218c363781c2b9092e41b922/dbaa0d8a8afa16566bd3ed329a5e180e.jpg" data-id="child-image-0" class="magic-53" />
FAQ

P: dlaczego warto wybrać Wanglink?

1) Szybka dostawa i niezwykłe usługi.
2) Konkurencyjne ceny sprzedaży
3) Bogate doświadczenie OEM& Współpraca ODM
4) 100% nowych materiałów do produkcji i 100% niezawodna jakość 

P: Czy mogę zamówić próbkę? Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Tak, zapraszamy na przykładowe zamówienie do przetestowania i sprawdzenia jakości. MOQ wynosi 1 dla normalnych produktów.

P: Jak wysyłasz towar i jak długo trwa przybycie?

Odp .: Transport morski& Transport powietrzny& Ekspresowe (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS). Transport powietrzny& Wysyłka ekspresowa zajmuje zwykle 3-5 dni.

P: Czy mogę użyć własnego logo i etykiety?

A: Tak, świadczymy usługi OEM / OEM i produkujemy produkty z własną etykietą.

Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski