Akcesoria światłowodowe
VR
  • Szczegóły Produktu

Jako przedsiębiorstwo zorientowane na jakość i zorientowane na klienta, Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. zawsze gwarantuje, że nasze prace rozwojowe obejmują kreatywne projektowanie i skrupulatną produkcję. Oczekuje się, że nasza aliexpress Hotsale A-81S Orange Optical Fiber Fusion Splicer Spawarka światłowodowa spawarka przyciągnie szeroką uwagę. W Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. satysfakcja klienta i profesjonalna obsługa, a także konkurencyjne ceny są dla nas bardzo ważne, a zadowolony klient jest tym, do czego dążymy. W przyszłości Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. będzie nadal przywiązywać wagę do kultywowania talentów, ciągłego podnoszenia poziomu biznesowego i umiejętności zawodowych personelu, wzmacniania innowacji technologicznych i ciągłego zwiększania wszechstronnej konkurencyjności firmy, w aby osiągnąć „budowę wiecznie zielonego przedsiębiorstwa o stuletniej historii i stworzenie znanej międzynarodowej marki” Pracuj ciężko, aby osiągnąć ten wielki cel.

Numer modelu:Wanglink-A-81SRodzaj:Spawarka światłowodowa
Miejsce pochodzenia:Guangdong, ChinyNazwa handlowa:Wanglink
Nazwa produktu:Światłowodowy reflektometr światłowodowy OTDRFunkcja 1:Test jednym kliknięciem
Funkcja 2:Krótka strefa ślepa 3mFunkcja 3:Odległość testowa 5m-60km
Rodzaj włókna:Światłowód jednomodowy SMFZłącze światłowodowe:FC/UPC lub FC/APC (wymienny SC)
Bateria:3 suche baterie nr 5Posługiwać się:FTTH


Opis produktu
Aliexpress Hotsale A-81S pomarańczowy spawarka światłowodowa spawarka światłowodowa spawarka spawalnicza
Specyfikacja
Numer modelu
A-81S
Rodzaj
Rozwiązania FTTx
Liczba włókien
1.
Posługiwać się
FTTH
Obowiązujące włókna
SM(G.652/657), MM(G.651), DS(G.653), NZDS(G.655)
Utrata splicingu
0,03dB(SM).0,03dB(MM),0,04dB(DS/NZDS)
Typowa utrata splotu
0,05 dB (SM), 0,02 dB (MM), 0,08 dB (DS) i 0,08 dB (NZDS)
Strata zwrotu
>60dB
Typowy czas łączenia
9 sekund
Typowy czas nagrzewania rurki
24 sekundy
Średnica zewnętrzna
158(L)*130(W)*156H)mm
waga
2,14 KG (z baterią)
Próba napięcia
2N
Uszczelka& Dostawa
Założona w 2013 roku firma Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd jest niezależną firmą zajmującą się prawami własności intelektualnej R& D, podmioty produkcyjne i usługowea.Produkujemy i sprzedajemy światłowód do domu (FTTH), światłowód do budynku (FTTB), sprzęt do sieci światłowodowej i urządzenia końcowe.Wanglink posiada zaawansowaną technologicznie linię produkcyjną do wytwarzania produktów, a także prowadzi profesjonalne testowanie sieci przy użyciu zaawansowanego sprzętu. Nasze główne produkty to: Przełącznik ethernetowy POE Konwerter mediów POE Rozdzielacz POE Serie konwerterów mediów światłowodowych; światłowodowe przełączniki Ethernet 10/100 megabajtów i gigabitów; Transceivery SFP,10G SFP+/XFP; Patchcordy światłowodowe, adaptery optyczne; gwarancje firmy Wanglink; Rozsądne i konkurencyjne ceny Wysoka jakość Dostosowane i zaprojektowane Niezawodne i terminowe wsparcie usług posprzedażowych Czekamy na Twoje zapytanie i przyszłą komunikację!
Często zadawane pytania
1. kim jesteśmy?
Mamy siedzibę w Guangdong w Chinach, zaczynamy od 2013 roku, sprzedajemy na rynek krajowy (95,04%), Amerykę Południową (1,52%), Azję Południowo-Wschodnią (0,55%), Amerykę Północną (0,51%), Środkowy Wschód (0,48%), Południe Azja (0,46%), Europa Północna (0,29%), Europa Południowa (0,28%), Europa Zachodnia (0,27%), Europa Wschodnia (0,23%), Afryka (0,19%), Azja Wschodnia (0,18%). W naszym biurze pracuje łącznie około 11-50 osób.

2. jak możemy zagwarantować jakość?
Zawsze próbka przedprodukcyjna przed masową produkcją;
Zawsze końcowa kontrola przed wysyłką;

3.co możesz u nas kupić?
Światłowodowy konwerter mediów, przełączniki POE, GEPON ONU, przełączniki przemysłowe, konwerter mediów PDH

4. dlaczego warto kupować u nas, a nie u innych dostawców?
Mieć r&zespół D Szybka dostawa Możemy zaoferować bardzo konkurencyjną cenę na rynku. Zaakceptuj OEM& Współpraca ODMGwarantujemy najlepszą obsługę posprzedażną

5. jakie usługi możemy świadczyć?
Zaakceptowane warunki dostawy: FOB, CIF, EXW;
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, HKD, CNY;
Akceptowany rodzaj płatności: T/T,PayPal,Western Union;
Używany język: angielski, chiński
Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski