Moduł optyczny Sfp
VR
  • Szczegóły Produktu

To właśnie wykorzystanie technologii przyczynia się do wysokiej wydajności wytwarzania produktu. W dziedzinie sprzętu światłowodowego jest bardzo akceptowany i szeroko stosowany. Po 10G BIDI SFP+ Moduł nadawczo-odbiorczy 10GBASE-BX TX1270nm RX1330nm 10KM 20KM Moduł SFP kompatybilny z wprowadzeniem na rynek CISCO, zdobyliśmy wiele wsparcia i pochwał. Większość klientów uważa, że ​​tego rodzaju produkty są zgodne z ich oczekiwaniami pod względem wyglądu i wydajności. Dlatego dla tych kupujących, którzy chcą kupić moduł nadawczo-odbiorczy 10G BIDI SFP+ 10GBASE-BX TX1270nm RX1330nm 10KM 20KM Moduł SFP kompatybilny z CISCO w ilościach hurtowych dla ich firmy, zakup ich od renomowanego producenta byłby mądrym wyborem.

Numer modelu:WOR-SFP-10GBX-10/20km-SMFRodzaj:Transceivery światłowodowe, złącze LC
Miejsce pochodzenia:Guangdong, ChinyNazwa handlowa:OEM
Posługiwać się:FTTH FTTX FTTPNazwa produktu:Moduł 10GBASE-BX SFP TX1270nm RX1330nm 10KM 20KM SFP
Typ włókna:FNPAplikacja:Telekomunikacja
Szybkość przesyłania danych:10GDystans:10KM/20KM
Długość fali:TX1270nm RX1330nmOrzecznictwo:CE RoHS FCC
Gwarancja:1 rokPakiet:Plastikowe pudełko


Opis produktu

10G BIDI SFP + moduł nadawczo-odbiorczy 10GBASE-BX TX1270nm RX1330nm 10KM 20KM moduł SFP kompatybilny z CISCO


Cechy

 1. Transmisja do 10km/20KM na SMF

2. Do 10.3125 Gb/s 

3. Laser DFB 1270 nm i odbiornik PIN 

4. Interfejs elektryczny SFI  

Interfejs 5.2-przewodowy do zintegrowanego monitorowania diagnostyki cyfrowej 

6. Pakiet SFP + MSA z pojedynczym złączem LC 

7. Podłączany na gorąco 

8. Bardzo niski poziom EMI i doskonała ochrona przed ESD 

9. Zasilanie +3.3 V 

10. Zużycie energii mniejsze niż 1,0 W 

11. Temperatura obudowy operacyjnej: 0 ~ + 70 ° C 

 Aplikacje  

1. Szybkie sieci pamięci masowej 

2. Połączenie skrośne klastra komputerowego 

3. Niestandardowe szybkie rury danych 

 Zgodność 

4. Zgodny z IEEE 802.3ae-2002 

5. Zgodny z MSA SFF-8472

 6. Zgodny z MSA SFF-8431

Produkty Pokaż
Nasze certyfikaty
Nasza firma
O Fabryce
Siedziba Wanglink znajduje się w Shenzhen Xiaxue Industry Park, gdzie znajduje się chiński park przemysłowy Hi-Tech o powierzchni 20 kilometrów kwadratowych, skupiający wiele zaawansowanych przedsiębiorstw z branży komunikacyjnej. Wanglink jest jednym z ważnych przedsiębiorstw w tym kreatywnym parku przemysłowym , zyskując duże wsparcie samorządu. Posiada kapitał zakładowy w wysokości 5 milionów RMB, zajmując powierzchnię prawie 2000 metrów kwadratowych dla R&D, marketing& Biuro sprzedaży.
Od 2013 roku Wanglink zainwestował ponad 100 milionów juanów w badania i rozwój produkcji. Jesteśmy w pełni w stanie zaakceptować wymagania klientów OEM, ODM dla produktów i ukierunkowane produkty, które są odpowiednie dla klientów. Dzięki szybkiemu rozwojowi i intensywnym pracom badawczym, Wanglink opracował ponad 400 modeli w 4 głównych seriach, zależnie od ONU / Switch / SFP / Media converter. Każda seria przeszła certyfikat CE,
Utworzyliśmy kompletny i wysoce konfigurowalny łańcuch branżowy FTTH/FTTB/FTTX

Szczegóły fabryczne

Wanglink uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9000:2000 w czerwcu 2015 r. oraz certyfikat ROHS,CE, FCC w listopadzie 2017 r.

Projektowanie i produkcja płytek PCB,


Stary pokój testowy

Lutowanie

Magazyn

Zdjęcie klienta
Wystawa IOE 2019
Każdego roku Wanglink ma plan: udać się na świat, aby wziąć udział w wystawie, Brazylia, Indie, Tajlandia, Wietnam ....., do tej pory nawiązaliśmy dobre relacje biznesowe z ponad 100 krajami na całym świecie.

2019 Wietnam ICT COMM
Mamy wiele przyjaźni i  Mam nadzieję, że każda nasza firma osiągnie sytuację, w której wszyscy wygrywają. Każdego roku odwiedzimy naszego przyjaciela na całym świecie.
Zorganizowany przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu Wietnamu oraz Ministerstwo Informacji i Komunikacji Wietnamu, ICT COMM Vietnam jest wspólnie organizowany przez największą wietnamską firmę świadczącą usługi wystawiennicze „ADPEX” United Stock Company oraz Vietnam Innovation and Promotion Exchange Centre (Wietnam Post and Telecommunication Grupa). Komunikacja elektroniczna wystawa zawodowa ICT. 
2018 CeBIT ASEAN Tajlandia
CeBIT to największa na świecie autorytatywna wystawa w dziedzinie informacji, komunikacji i oprogramowania. CeBIT ASEAN Thailand, Międzynarodowe Targi Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych w Bangkoku, odbywają się w Bangkoku w Tajlandii. Wystawa odbywa się raz w roku. Jest to cykl wystaw organizowanych przez Hannover Messe w Azji Południowo-Wschodniej.
https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/b6b4ad1c218c363781c2b9092e41b922/dbaa0d8a8afa16566bd3ed329a5e180e.jpg" data-id="child-image-0" class="magic-41" />
FAQ

P: dlaczego warto wybrać Wanglink?

1) Szybka dostawa i niezwykłe usługi.
2) Konkurencyjne ceny sprzedaży
3) Bogate doświadczenie OEM& Współpraca ODM
4) 100% nowych materiałów do produkcji i 100% niezawodna jakość 

P: Czy mogę zamówić próbkę? Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Tak, zapraszamy na przykładowe zamówienie do przetestowania i sprawdzenia jakości. MOQ wynosi 1 dla normalnych produktów.

P: Jak wysyłasz towar i jak długo trwa przybycie?

Odp .: Transport morski& Transport powietrzny& Ekspresowe (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS). Transport powietrzny& Wysyłka ekspresowa zajmuje zwykle 3-5 dni.

P: Czy mogę użyć własnego logo i etykiety?

A: Tak, świadczymy usługi OEM / OEM i produkujemy produkty z własną etykietą.

FAQ
Półautomatyczna maszyna do wydmuchiwania butelek PET Maszyna do produkcji butelek Maszyna do formowania butelek
Maszyna do produkcji butelek PET nadaje się do produkcji plastikowych pojemników i butelek PET we wszystkich kształtach.
Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski