Produkty
VR
  • Szczegóły Produktu

Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. ma wieloletnie bogate doświadczenie w produkcji modułu Wanglink 10G Single Fibre Single Mode 40km LC SFP+. Po latach wzrostu i rozwoju dojrzale opanowujemy technologie produkcji. Ponieważ jego zalety są wciąż odkrywane, jest on stale używany w większej liczbie dziedzin, takich jak sprzęt światłowodowy. Po latach wzrostu i rozwoju firma Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. zbudowała charakterystyczne systemy kultury korporacyjnej i potwierdziła naszą zasadę biznesową „najpierw klient”. Zawsze będziemy koncentrować się na potrzebach klientów i obiecujemy, że dostarczymy najbardziej satysfakcjonujące i wartościowe produkty.

Numer modelu:WOR-10G-SS-40KM-LC-1330Rodzaj:Transceivery światłowodowe
Miejsce pochodzenia:Guangdong, ChinyNazwa handlowa:wanglink
Kluczowa funkcja 1:40-kilometrowy moduł LC SFP+Kluczowa funkcja 2:SMF
Kluczowa cecha 3:10GZłącze:Pojedynczy LC
Dystans:40KMDługość fali:1330nm
Nazwa produktu:Moduł Wanglink 10G Single Fiber Single Mode 40km LC SFP+DDM:Z DDMem
Stan produktu:MagazynMarka:Wanglink


 

Opis produktu

                         Moduł światłowodowy sfp 10G 40km sfp jednomodowy ethernet sfp

Aplikacje

l  Gigabitowy Ethernet/Szybki Ethenet

l  kanał światłowodowy

l  Przełącz na interfejs przełącznika

I Błonnik Konwerter mediów

Przełącznik Ethernet

l  Inne systemy transmisji optycznej

Dane techniczne:

Miejsce pochodzeniaChiny Guang DongMarkaWangLinkStanNowySzybkość przesyłania danych 10GZłączeLCKompatybilny zCisco, Haiwei, HPGwarancja2 lataDługość fali:1330PakietDziesięć kawałków A PudełkoCzas dostawy 1-2 dni dla zwykłego produktu, 5-7 dni dla specjalnych przedmiotów OEM

 Opis ceny modułu SFP


Transceivery są kompatybilne z SFP Multi-Source Agreement (MSA) i SFF-8472. Na dalsze
informacje można znaleźć w SFP MSA.
Transceiver składa się z trzech sekcji: nadajnika laserowego DFB, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem transimpedancyjnym (TIA) oraz jednostki sterującej MCU. Wszystkie moduły spełniają wymogi bezpieczeństwa lasera klasy I.
Aplikacja produktu

 


 

 
Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski