Produkty
VR
  • Szczegóły produktów

Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. zgromadziła wieloletnie doświadczenie. Różni się od innych produktów, Wanglink Huawei, H3c, Cisco, Hp kompatybilny moduł SFP 1.25G 1310nm 20 km światłowodowy LC do transceivera sfp naprawdę rozwiązuje problemy klientów, więc gdy tylko zostały wprowadzone na rynek, otrzymali wiele dobrych opinii . Specyfikacje Wanglink Huawei, H3c, Cisco, Hp kompatybilnego modułu 1.25G SFP 1310nm 20 km światłowodu LC do transceivera sfp można dostosować do własnych potrzeb.

Numer modelu:WOR-1000M-SS-20KM-LC-1310Miejsce pochodzenia:Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa:WanglinkKluczowa cecha1:Moduł SFP
Kluczowa cecha2:SMKluczowa cecha3:LC
Długość fali:1310nmOrzecznictwo:CE RoHS FCC
Materiał:MetalDystans:20km
Gwarancja:3 lataSzybkość przesyłania danych:1.25G
Zgodny:Huawei, H3c, Cisco, HP

Poleć produkty
Opis produktu

Huawei, H3c, Cisco, Hp kompatybilny moduł SFP 1.25G 1310nm 20km LC światłowodowy do transceivera sfp

Urządzenia nadawczo-odbiorcze SFP są wydajnymi, ekonomicznymi modułami obsługującymi podwójną szybkość transmisji danych 1,25Gbps/1,0625Gbps i odległość transmisji 20KM z SMF.Transceiver składa się z trzech sekcji: nadajnika laserowego FP, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem transimpedancyjnym (TIA) oraz jednostki sterującej MCU. Wszystkie moduły spełniają wymagania bezpieczeństwa laserowego klasy I.Transceivery są kompatybilne z SFP Multi-Source Agreement (MSA) i SFF-8472. Więcej informacji można znaleźć w SFP MSA.

  Wanglink'Rodzina urządzeń nadawczo-odbiorczych Small Form-factor Pluggable (SFP) jest dostępna w wielu różnych typach, umożliwiając użytkownikom wybór odpowiedniego urządzenia nadawczo-odbiorczego dla każdego łącza w celu zapewnienia wymaganego zasięgu optycznego dostępnego typu światłowodu. Wanglink's Nieruchomy zamek nadawczo-odbiorczy SFP może mocno przymocować moduł SFP do przełącznika. Oprócz Wanglink's nadajnik-odbiornik SFP'Kompaktowa konstrukcja zapewnia wysoką gęstość portów i jest zgodna ze standardami Fast Ethernet i IEEE 802.3z Gigabit Ethernet. Wanglink's Transceivery SFP zapewniają działanie sieci z maksymalną wydajnością, niezawodnością i elastycznością.

Nazwa produktu
Moduł SFP 1000 Mb/s

Model
WOR-1000M-SS-20KM-LC-1310
Medium transmisyjne
Jednomodowe podwójne włókno
Długość fali
1310nm
Napięcie robocze
3,3V
Temperatura pracy
-20℃~+70℃
Materiał powłoki
wysokiej jakości metal
Odległość transmisji
20KM
Wilgotność względna
5-95% (bez kondensacji)
Interfejs
LC
Diagnostyka cyfrowa
nie
Waga brutto
0,3 kg/10 sztuk
Produkty Pokaż

Dobry moduł potrzebuje dobrych surowców


Zastosuj obcy układ, wysoką wydajność, niskie zużycie energii, zapewnij stabilną i szybką transmisję sygnału, bardziej stabilną. 

Wykonany z metalu ciężkiego


Super zaawansowane umieszczenie twardego złocenia, może zapewnić wielokrotne wkładanie. Ściśle kontroluj grubość złocenia każdego produktu, promuj najwyższą jakość metalu, zapewniaj stabilne transmisje

Idealna kombinacja


Złoty palec jest dokładnie sprawdzany, aby uzyskać idealną kombinację elementów ścieżki optycznej, wygląd metalowych elementów skorupy formy jest bardziej ekskluzywny, a jednocześnie można zmniejszyć temperaturę modułu świetlnego.

Kompatybilny ze sprzętem światłowodowym każdej marki


Appled to: przełącznik światłowodowy. Internetowe centrum danych. intemetbar.4GLTE. jednostka korporacyjna, komunikacyjna stacja bazowa itp.

Aplikacja
Nasze certyfikaty
Nasza firma
O Fabryce
Siedziba Wanglink znajduje się w Shenzhen Xiaxue Industry Park, gdzie znajduje się chiński park przemysłowy Hi-Tech o powierzchni 20 kilometrów kwadratowych, gromadzący wiele zaawansowanych przedsiębiorstw z branży komunikacyjnej. Wanglink jest jednym z ważnych przedsiębiorstw w tym kreatywnym parku przemysłowym , zyskując duże wsparcie samorządu. Posiada kapitał zakładowy w wysokości 5 milionów RMB, zajmując powierzchnię prawie 2000 metrów kwadratowych dla R&D, marketing& Biuro sprzedaży.
Od 2013 roku Wanglink zainwestował ponad 100 milionów juanów w badania i rozwój produkcji.Jesteśmy w stanie przyjąć klientów' Wymagania OEM, ODM dotyczące produktów i produktów docelowych, które są odpowiednie dla klientów.Dzięki szybkiemu rozwojowi i intensywnym pracom badawczym, Wanglink opracował ponad 400 modeli w 4 głównych seriach, zależnie od ONU / Switch / SFP / Media converter. Każda seria przeszła certyfikat CE,
Utworzyliśmy kompletny i wysoce konfigurowalny łańcuch branżowy FTTH/FTTB/FTTX

Szczegóły fabryczne

Wanglink uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9000:2000 w czerwcu 2015 r. oraz certyfikat ROHS,CE, FCC w listopadzie 2017 r.

Projektowanie i produkcja płytek PCB,


Stary pokój testowy

Lutowanie

Magazyn

Zdjęcie klienta
Wystawa IOE 2019
Każdego roku Wanglink ma plan: udać się na świat, aby wziąć udział w wystawie, Brazylia, Indie, Tajlandia, Wietnam ....., do tej pory nawiązaliśmy dobre relacje biznesowe z ponad 100 krajami na całym świecie.

2019 Wietnam ICT COMM
Mamy wiele przyjaźni i  mam nadzieję, że każda nasza firma osiągnie wygranąsytuacja.co roku odwiedzimy naszego przyjaciela na całym świecie.
Organizowany przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu Wietnamu oraz Ministerstwo Informacji i Komunikacji Wietnamu, ICT COMM Vietnam jest wspólnie organizowany przez Wietnam’s największa firma obsługująca wystawy,“ADPEX” United Stock Company i Wietnamskie Centrum Wymiany Innowacji i Promocji (Wietnamska Grupa Poczty i Telekomunikacji). Komunikacja elektroniczna wystawa zawodowa ICT. 
2018 CeBIT ASEAN Tajlandia
CeBIT to świat'największa autorytatywna wystawa w dziedzinie informacji, komunikacji i oprogramowania. CeBIT ASEAN Thailand, Międzynarodowe Targi Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych w Bangkoku, odbywają się w Bangkoku w Tajlandii. Wystawa odbywa się raz w roku. Jest to cykl wystaw organizowanych przez Hannover Messe w Azji Południowo-Wschodniej.
https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/b6b4ad1c218c363781c2b9092e41b922/dbaa0d8a8afa16566bd3ed329a5e180e.jpg" data-id="child-image-0" class="magic-47" />
FAQ

P: dlaczego warto wybrać Wanglink?

1) Szybka dostawa i niezwykłe usługi.
2) Konkurencyjne ceny sprzedaży
3) Bogate doświadczenie OEM& Współpraca ODM
4) 100% nowych materiałów do produkcji i 100% niezawodna jakość 

P: Czy mogę zamówić próbkę? Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Tak, zapraszamy na przykładowe zamówienie do przetestowania i sprawdzenia jakości. MOQ wynosi 1 dla normalnych produktów.

P: Jak wysyłasz towar i jak długo trwa przybycie?

Odp .: Transport morski& Transport powietrzny& Ekspresowe (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS). Transport powietrzny& Wysyłka ekspresowa zajmuje zwykle 3-5 dni.

P: Czy mogę użyć własnego logo i etykiety?

A: Tak, świadczymy usługi OEM / OEM i produkujemy produkty z własną etykietą.

Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski