Moduł optyczny Sfp
VR
  • Szczegóły produktów

Ponieważ Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. wkracza na bardziej konkurencyjny rynek, wiemy, że jedynym sposobem, aby wyprzedzić innych konkurentów, jest wzmocnienie naszej siły badawczo-rozwojowej, ulepszanie technologii i opracowywanie nowych produktów. Zaawansowane technologie pomagają nam zapewnić zgodny z Cisco transceiver sfp 155M 40km 1550nm Moduł światłowodowy Sfp, poprawić wydajność produkcji i zmniejszyć nakłady siły roboczej. Ma szerokie zastosowanie w dziedzinie starego sprzętu światłowodowego. W tym zorientowanym na technologię społeczeństwie, rok 2013 koncentruje się na poprawie siły badań i rozwoju oraz ciągłym rozwoju nowych technologii, aby zwiększyć naszą konkurencyjność w branży. Dążymy do tego, aby stać się jednym z wiodących przedsiębiorstw na rynku.

Miejsce pochodzenia:Guangdong, ChinyNazwa handlowa:Wanglink
Numer modelu:WOR-100-SS-40KM-SC-1550Nazwa produktu:Moduł SFP
Typ włókna:Tryb pojedyńczyOrzecznictwo:CE RoHS FCC
Długość fali:1550nmMateriał:metal
Dystans:20kmSzybkość przesyłania danych:10/100M
Gwarancja:3 lataTemperatura przechowywania:-20 ~ 70 ℃
Słowa kluczowe:Moduł światłowodowy Sfp

Opis produktu
Moduł nadawczo-odbiorczy sfp kompatybilny z Cisco 155M 40km 1550nm Moduł światłowodowy Sfp

SFP, skrót od Small Form-factor Pluggable, czyli Mini-GBIC, to kompaktowy optyczny moduł nadawczo-odbiorczy używany w komunikacji optycznej. Moduły nadawczo-odbiorcze SFP są zaprojektowane do obsługi SONET/H, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Fibre Channel i innych standardów komunikacyjnych. Wanglink produkuje i dostarcza pełną gamę modułów nadawczo-odbiorczych SFP, które można dostosować. 

Nazwa produktu
 Moduł SFP
Materiał powłoki
wysokiej jakości metal
Model nr
WOR-100-SS-40KM-SC-1550
Napięcie robocze
3,3V
Długość fali
1550nm
Wilgotność względna
5-95% (bez kondensacji)
Temperatura pracy
-20℃~+70℃
Diagnostyka cyfrowa
NIE
interfejs
SC
Wielkość opakowania
190*153*20mm
Waga brutto
0,3kg (10 szt.)
Rodzaj włókna
(10 sztuk)
Produkty Pokaż

Dobry moduł potrzebuje dobrych surowców


Zastosuj obcy układ, wysoką wydajność, niskie zużycie energii, zapewnij stabilną i szybką transmisję sygnału, bardziej stabilną. 

Wykonany z metalu ciężkiego


Super zaawansowane umieszczenie twardego złocenia, może zapewnić wielokrotne wkładanie. Ściśle kontroluj grubość złocenia każdego produktu, promuj najwyższą jakość metalu, zapewniaj stabilne transmisje

Idealna kombinacja


Złoty palec jest dokładnie sprawdzany, aby uzyskać idealną kombinację elementów ścieżki optycznej, wygląd metalowych elementów skorupy formy jest bardziej ekskluzywny, a jednocześnie można zmniejszyć temperaturę modułu świetlnego.

Kompatybilny z każdym włóknem markisprzętt


Appled to: przełącznik światłowodowy. Internetowe centrum danych. intemetbar.4GLTE. jednostka korporacyjna, komunikacyjna stacja bazowa itp.

Aplikacja
Nasze usługi
Nasza firma
Nasze certyfikaty

Skontaktuj się z nami:

whatsapp/wechat/skype: +86 18929379973

Zdjęcie klienta
FAQ

P: 1. Czy jesteś firmą handlową lub producentem?

A: Jesteśmy fabryką, z usługą handlową.

Q: Czy mogę zamówić próbkę? Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Tak, zapraszamy na przykładowe zamówienie do przetestowania i sprawdzenia jakości. MOQ wynosi 1 dla normalnych produktów.

P: Jaki jest czas gwarancji?

Odp .: Obiecujemy 3-letnią gwarancję na wszystkie wysyłane od nas produkty. Sabotaż spowodowany przez człowieka i czynniki naturalne nie są objęte gwarancją.

P: Dlaczego warto wybrać Wanglink?

A: 1) Szybka dostawa i niezwykłe usługi.

2) Konkurencyjne ceny sprzedaży
3) Bogate doświadczenie OEM& Współpraca ODM
4) 100% nowych materiałów do produkcji i 100% niezawodna jakość
Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski