Produkty
VR
  • Szczegóły produktów

Wyprodukowany przy użyciu najnowszej technologii moduł światłowodowy Wanglink SFP o długości fali 1310nm/1550nm zajmuje pierwsze miejsce w branży. Nasz produkt może być idealnie dopasowany do Ciebie. Patrząc w przyszłość, moduł światłowodowy Wanglink SFP o długości fali 1310nm/1550nm będzie nadal podążał ścieżką niezależnych innowacji i nadal wprowadzał zaawansowane technologicznie talenty jako wsparcie intelektualne i dążył do osiągnięcia celu, jakim jest stanie się światowej klasy przedsiębiorstwo.

Numer modelu:WOR-1000M-SS-3KM-LC-1310Miejsce pochodzenia:Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa:WanglinkKluczowa cecha1:Guangdong Chiny (kontynentalne)
Kluczowa cecha2:WOR-1000M-SS1310-3KMKluczowa cecha3:1.25G
Rodzaj:FNPZłącze:Pojedyncze włókno LC
Dystans:3kmDługość fali:1310nm/1550nm
Zgodny:Huawei, H3c, Cisco, HPDDM:Z DDM
Stan produktu:Magazyn

 

Opis produktu

 

Aplikacje

ja  Gigabit Ethernet/Fast Ethenet

ja  Fibre Channel

ja  Przełącz na interfejs przełączania

I Błonnik Konwerter mediów

Przełącznik Ethernet

ja  Inne optyczne systemy transmisji

 

 Opis ceny modułu SFP

Transceivery SFP-BIDI to wysokowydajne, ekonomiczne moduły obsługujące podwójną szybkość transmisji danych 1,25 Gbps/1,0625 Gbps i odległość transmisji 20 km z SMF.
Transceivery są kompatybilne z SFP Multi-Source Agreement (MSA) i SFF-8472. Na dalsze
informacje można znaleźć w SFP MSA.
Transceiver składa się z trzech sekcji: nadajnika laserowego DFB, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem transimpedancyjnym (TIA) oraz jednostki sterującej MCU. Wszystkie moduły spełniają wymagania bezpieczeństwa laserowego klasy I.
Aplikacja produktu

 

Inne produkty

 

Przewaga firmy

 

Opakowania& Wysyłka

 

informacje o firmie

 

FAQ

 P. Minimalne zamówienie? 

 Aby spełnić wymagania klienta, akceptujemy zamówienie próbne, nawet jedną sztukę.

 

 P. Czas dostawy?

 1-2 dni na zamówienie próbki, około 7 dni na 1000 sztuk/par, jeśli jest to normalne, około 15 dni!  dla 1000 sztuk/par dla wymagań OEM.

 

 P. Metoda wysyłki?

 Transport morski& Transport lotniczy (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS)

 

 P. Informacje o śledzeniu?

 Nasz personel sprzedaży, u którego złożyłeś zamówienie, dostarczy ci informacji o śledzeniu   mailowo i telefonicznie.

 

 P. Z jakimi urządzeniami mogą być kompatybilne Twoje produkty?

 Nasze produkty mogą być kompatybilne z Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry,        Brocade, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel itp.

 

 P. Jak złożyć zamówienie?

 1>Potwierdź szczegóły zamówienia u naszych przedstawicieli handlowych.

 2>Faktura proforma potwierdzona, zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu płatności.

 3>Potwierdź szczegóły wysyłki i wyślij towar, Numer śledzenia zostanie wysłany do ciebie niezwłocznie      po odebraniu przesyłki.

 4>Pomożemy śledzić Twoje towary, dopóki nie otrzymasz ich bezpiecznie.

Skontaktuj się z nami

 


 

 
Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski