Onu
VR
  • Szczegóły Produktu

Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. jest jednym z liderów rynku dzięki dostarczaniu klientom produktów wysokiej jakości i jest bardzo możliwe, że firma osiągnie większy postęp w przyszłości. Nieustannie rozwijamy nowe technologie do produkcji 4-portowej gigabitowej sieci Wanglink Industrial Grade Network 4 Port Gigabit ONU POE GEPON ONU o wartości dodanej. Można go szeroko znaleźć w obszarach zastosowań sprzętu światłowodowego. W porównaniu z tradycyjnymi lepiej odpowiada wymaganiom rynku.

Numer modelu:ET8200Rodzaj:Rozwiązania FTTx
Miejsce pochodzenia:Guangdong, ChinyNazwa handlowa:Wanglink
Posługiwać się:FTTH, FTTP, FTTXKluczowa cecha 1:Sieć klasy przemysłowej 4 porty
Kluczowa cecha 2:Gigabit ONU POE GEPON ONUKluczowa cecha 3:ONU GPON
Porty POE:4 portySpecyfikacja wyjściowa:52V
Temperatura pracy:-40 ℃ do 85 ℃Interfejs PON:Interfejs optyczny EPON lub GPON
Napięcie wejściowe:100-240V, 50/60HzCiśnienie atmosferyczne:86Kpa ~ 106Kpa
Data transmisji:1000 Mb/s


Opis produktu

Sieć przemysłowa Wanglink 4 porty Gigabit ONU POE GEPON ONU


Produkt ET8200 to wysokowydajny gigabitowy ONU klasy przemysłowej POE. Produkt został zaprojektowany z 4 portami Gigabit Ethernet i jednym portem EPON. ET8200 jest zasilany przez zewnętrzny zasilacz. Konstrukcja zasilacza wykorzystuje szerokie napięcie wejściowe DC 12 ~ 57 V. Cztery porty Gigabit Ethernet obsługują zasilanie POE oraz standardy IEEE802.3AF/IEEE802.3AT.

Produkty Pokaż
interfejs PON
 Zapewnia interfejs Gpon/EPON/XPON; i jest kompatybilny z modułem optycznym SFF i obwodem BOSA.

Typ interfejsu : GEPON Numer interfejsu: 1 Kategoria interfejsu
:interfejs SC/UPC Standard:EPON:IEEE802.3ah Szybkość transmisji: EPON: łącze w górę 1,25 G; łącze w dół 1,25 G Długość fali: łącze w górę: 1310nm łącze w dół: 1490 nm



Port sieciowy

Typ interfejsu: RJ45 Numer interfejsu: 4 Kolor interfejsu: biały Ekranowany port sieciowy Standard: IEEE 802.3 Szybkość transmisji: 1000 M: 1000 mb/s 
Moc wyjściowa POE: 30 W maks

Warunki środowiska

Ciśnienie atmosferyczne: 86Kpa ~ 106Kpa Temperatura pracy: -40 ℃ do 85 ℃ Wilgotność robocza: 10% do 90% RH bez kondensacji

Specyfikacje zasilacza

Napięcie wejściowe: 100-240V, 50/60Hz Specyfikacja wyjściowa: DC52V Definicja pinów interfejsu wejściowego: —Wewnętrzny: wyjście dodatnie —Zewnętrzny: wyjście ujemne
Nasze certyfikaty
Nasza firma
O Fabryce
Siedziba firmy Wanglink znajduje się w parku przemysłowym Shenzhen Xiaxue, gdzie znajduje się chiński park przemysłowy Hi-tech o powierzchni 20 kilometrów kwadratowych, skupiający wiele zaawansowanych przedsiębiorstw z branży komunikacyjnej. Wanglink jest jednym z ważnych przedsiębiorstw w tym kreatywnym parku przemysłowym , ciesząc się dużym poparciem władz lokalnych. Ma kapitał zakładowy w wysokości 5 milionów RMB, obejmujący obszar prawie 2000 metrów kwadratowych dla R&D, marketing& Biuro sprzedaży.
Od 2013 roku wanglink zainwestował ponad 100 milionów juanów w badania i rozwój produkcji. Jesteśmy w pełni zdolni do zaakceptowania wymagań klientów OEM, ODM dotyczących produktów i produktów docelowych, które są odpowiednie dla klientów. Dzięki szybkiemu rozwojowi i intensywnym pracom badawczym, Wanglink opracował ponad 400 modeli w 4 głównych seriach, niezależnie od ONU / Switch / SFP / Media Converter. Każda seria przeszła certyfikację CE,
Utworzył kompletny i wysoce konfigurowalny łańcuch branżowy FTTH/FTTB/FTTX

Szczegóły fabryczne

Wanglink uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9000:2000 w czerwcu 2015 r. oraz certyfikat ROHS, CE, FCC w listopadzie 2017 r.

Projektowanie i produkcja płytek PCB


Stary pokój testowy

Lutowanie

Magazyn

Zdjęcie klienta
Wystawa CIOE 2019
Każdego roku Wanglink ma plan udać się na świat, aby wziąć udział w wystawie, brazylia, indie, tajlandia, wietnam ..... do tej pory nawiązaliśmy dobre stosunki biznesowe z ponad 100 krajami na całym świecie.

2019 Wietnam ICT KOMUNIKAT
Mamy wielu przyjaciół i  mam nadzieję, że każda nasza firma dojdzie do sytuacji, w której wszyscy wygrywają. Każdego roku odwiedzimy naszego przyjaciela na całym świecie.
Organizowane przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu Wietnamu oraz Ministerstwo Informacji i Komunikacji Wietnamu, ICT COMM Wietnam jest wspólnie organizowane przez największą wietnamską firmę usługową „ADPEX” United Stock Company i Wietnamskie Centrum Wymiany Innowacji i Promocji (Vietnam Post and Telecommunications Grupa). Komunikacyjna elektroniczna profesjonalna wystawa ICT. 
2018 CeBIT ASEAN Tajlandia
CeBIT to największa na świecie autorytatywna wystawa w dziedzinie informacji, komunikacji i oprogramowania.CeBIT ASEAN Tajlandia, Międzynarodowa Wystawa Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych w Bangkoku, odbywa się w Bangkoku w Tajlandii. Częstotliwość wystawy to raz w roku. Jest to seria wystaw organizowanych przez Hannover Messe w Azji Południowo-Wschodniej.
https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/b6b4ad1c218c363781c2b9092e41b922/dbaa0d8a8afa16566bd3ed329a5e180e.jpg" data-id="child-image-0" class="magic-44" />
Często zadawane pytania

P: dlaczego warto wybrać Wanglink?

1) Szybka dostawa i niezwykłe usługi.
2) Konkurencyjne ceny sprzedaży
3) Bogate doświadczenie OEM& Współpraca ODM
4) 100% nowe materiały do ​​produkcji i 100% niezawodna jakość 

P: Czy mogę zamówić próbkę? Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienie próbki w celu przetestowania i sprawdzenia jakości. MOQ wynosi 1 dla normalnych produktów.

P: Jak wysyłasz towary i jak długo to trwa?

O: Transport morski& Transport powietrzny& Ekspresowe (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS). Transport powietrzny& Express zwykle zajmuje 3-5 dni.

P: Czy mogę użyć własnego logo i etykiety?

A: Tak, świadczymy usługi OEM / OEM i tworzymy produkty z własną etykietą.

Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski