Xpon Onu/ont
VR
  • Szczegóły Produktu

Podstawową konkurencyjnością firmy są jej możliwości w zakresie badań i rozwoju. Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd., jako przedsiębiorstwo oparte na technologii, dąży do ulepszenia naszego R&Możliwości D i pomyślnie opracowane Wanglink XPON 1GE + 1FE + WiFi + 1 POT XPON ONU ONT 2 Lan 1 garnki Wifi GPON EPON ONU. Po latach specjalnych badań i rozwoju opracowane produkty z powodzeniem przebijają się przez wąskie gardła punktów bólu. Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. zapewni wysokiej jakości usługi i zapewni klientom lepsze wrażenia. W ten sposób firma może nadal wzmacniać swoją przyszłą siłę w zakresie innowacji technologicznych i dążyć do tworzenia kompletnych produktów Ekologiczny łańcuch.

Numer modelu:WOR-ONU-X1G1F1PA2Rodzaj:Rozwiązania FTTx
Miejsce pochodzenia:Guangdong, ChinyNazwa handlowa:Wanglink
Kluczowa funkcja 1:Wysoka jakość 1fe 1ge OnuKluczowa funkcja 2:Podwójny tryb Xpon ONU ONT
Kluczowa cecha 3:2 Lan 1 garnki Wifi GPON EPON ONUMiejsce oryginału:Chiny
Model:WOR-ONU-X1G1F1PA2Kolor:Biały
Zasilacz:12 V prądu stałegoMateriał:Plastikowy
Gwarancja:2 lataNazwa produktu:Wanglink XPON 1GE + 1FE + WiFi + 1 POT XPON ONU ONT


Polecaj produkty
Opis produktu

Wanglink XPON 1GE + 1FE + WiFi + 1 garnek XPON ONU ONT 2 Lan 1 garnki Wifi GPON EPON ONU

WOR-ONU-X1G1F1PA2 to ekonomiczne zintegrowane ONU. Produkt został zaprojektowany z 2 portami sieciowymi, portem GE i portem sieciowym 100M. Port PON jest zgodny z projektem obwodu. Użytkownicy mogą swobodnie wybierać moduły optyczne SFF lub obwody BOSA podczas fazy wymagań produktu i są jednocześnie kompatybilne z GPON/EPON/XPON. Kołnierz można wybrać w dwóch różnych kategoriach, SC/UPC i SC/APC, aby sprostać potrzebom rynku światowego. Popularny obwód portu POTS zapewniający interfejs usługi VOIP. Konstrukcja zasilacza wykorzystuje zewnętrzny zasilacz do szerokiego zakresu napięcia, zakres napięcia zasilania to AC100 ~ 240V, a wyjście to DC 12V/1A, aby spełnić wymagania projektowe dotyczące obniżenia parametrów znamionowych produktu. Układ Wi-Fi przyjmuje opłacalny niezależny układ Wi-Fi RTL, a główny układ przyjmuje kompatybilność i stabilność produktu gwarantowaną przez platformę RTL. Antena przyjmuje dwie zewnętrzne anteny 5dbi, aby zapewnić stabilną transmisję sygnału Wi-Fi. .


Produkty Pokaż
Nazwa produktu
Wanglink XPON 1GE + 1FE + WiFi + 1 garnek XPON ONU ONT 2 Lan 1 garnki Wifi GPON EPON ONU
Model produktu
WOR-ONU-X1G1F1PA2
Funkcje i specyfikacje
Producent
PON SoC
Realtek  RTL9602C
2.4G 11n
Realtek RTL8192ER
Kierowca BOS
mikrosemi  25L95
Jednokierunkowy VoIP Slic
Mikrosemi Le9643
128M-bit SPI ani FLASH
MXic MX25L12835F
Definicja
Funkcje i aplikacje
Moc
Wskaźnik zasilania, czerwony
PON
Kontrolka GPON, zielona
LOS
Brak światła, czerwony
Internet
Wskaźnik połączenia sieciowego, zielony
Wi-Fi
Wskaźnik bezprzewodowy 2,4 g, zielony
VOIP
Kontrolka VoIP, zielona
GE
Lampka kontrolna GE, zielona
FE
Wskaźnik FE, zielony
Nasze certyfikaty
Nasza firma
O Fabryce
Siedziba firmy Wanglink znajduje się w parku przemysłowym Shenzhen Xiaxue, gdzie znajduje się chiński park przemysłowy Hi-tech o powierzchni 20 kilometrów kwadratowych, skupiający wiele zaawansowanych przedsiębiorstw z branży komunikacyjnej. Wanglink jest jednym z ważnych przedsiębiorstw w tym kreatywnym parku przemysłowym , ciesząc się dużym poparciem władz lokalnych. Ma kapitał zakładowy w wysokości 5 milionów RMB, obejmujący obszar prawie 2000 metrów kwadratowych dla R&D, marketing& Biuro sprzedaży.
Od 2013 roku wanglink zainwestował ponad 100 milionów juanów w badania i rozwój produkcji. Jesteśmy w pełni zdolni do zaakceptowania wymagań klientów OEM, ODM dotyczących produktów i produktów docelowych, które są odpowiednie dla klientów. Dzięki szybkiemu rozwojowi i intensywnym pracom badawczym, Wanglink opracował ponad 400 modeli w 4 głównych seriach, niezależnie od ONU / Switch / SFP / Media Converter. Każda seria przeszła certyfikację CE,
Utworzył kompletny i wysoce konfigurowalny łańcuch branżowy FTTH/FTTB/FTTX

Szczegóły fabryczne

Wanglink uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9000:2000 w czerwcu 2015 r. oraz certyfikat ROHS, CE, FCC w listopadzie 2017 r.

Projektowanie i produkcja płytek PCB


Stary pokój testowy

Lutowanie

Magazyn

Zdjęcie klienta
Wystawa CIOE 2019
Każdego roku Wanglink ma plan udać się na świat, aby wziąć udział w wystawie, brazylia, indie, tajlandia, wietnam ..... do tej pory nawiązaliśmy dobre stosunki biznesowe z ponad 100 krajami na całym świecie.

2019 Wietnam ICT KOMUNIKAT
Mamy wielu przyjaciół i  mam nadzieję, że każda nasza firma dojdzie do sytuacji, w której wszyscy wygrywają. Każdego roku odwiedzimy naszego przyjaciela na całym świecie.
Organizowane przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu Wietnamu oraz Ministerstwo Informacji i Komunikacji Wietnamu, ICT COMM Wietnam jest wspólnie organizowane przez największą wietnamską firmę usługową „ADPEX” United Stock Company i Wietnamskie Centrum Wymiany Innowacji i Promocji (Vietnam Post and Telecommunications Grupa). Komunikacyjna elektroniczna profesjonalna wystawa ICT. 
2018 CeBIT ASEAN Tajlandia
CeBIT to największa na świecie autorytatywna wystawa w dziedzinie informacji, komunikacji i oprogramowania.CeBIT ASEAN Tajlandia, Międzynarodowa Wystawa Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych w Bangkoku, odbywa się w Bangkoku w Tajlandii. Częstotliwość wystawy to raz w roku. Jest to seria wystaw organizowanych przez Hannover Messe w Azji Południowo-Wschodniej.
https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/b6b4ad1c218c363781c2b9092e41b922/dbaa0d8a8afa16566bd3ed329a5e180e.jpg" data-id="child-image-0" class="magic-49" />
Często zadawane pytania

P: dlaczego warto wybrać Wanglink?

1) Szybka dostawa i niezwykłe usługi.
2) Konkurencyjne ceny sprzedaży
3) Bogate doświadczenie OEM& Współpraca ODM
4) 100% nowe materiały do ​​produkcji i 100% niezawodna jakość 

P: Czy mogę zamówić próbkę? Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienie próbki w celu przetestowania i sprawdzenia jakości. MOQ wynosi 1 dla normalnych produktów.

P: Jak wysyłasz towary i jak długo to trwa?

O: Transport morski& Transport powietrzny& Ekspresowe (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS). Transport powietrzny& Express zwykle zajmuje 3-5 dni.

P: Czy mogę użyć własnego logo i etykiety?

A: Tak, świadczymy usługi OEM / OEM i tworzymy produkty z własną etykietą.

Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski