Produkty
VR
  • Szczegóły Produktu

Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. szczyci się silnym R&D i od lat pracuje nad rozwojem produktów. Konwerter Wanglink 10/100/1000M SM na MM ethernet jednomodowy jednomodowy konwerter multimediów z jednym włóknem na wielomodowy podwójny światłowód to nasz nowo opracowany produkt, który trafia do sprzedaży od teraz. I właśnie ze względu na wyraźny rdzeń sprzedaży konwertera Wanglink 10/100/1000M SM na MM ethernet jednomodowy jednomodowy jednomodowy konwerter multimediów z podwójnym światłowodem, produkt nie tylko cieszy się wysoką reputacją wśród klientów, ale także pozwala produktowi mieć wysoki stopień intymności wśród klientów. Zgodnie z naukowymi i zaawansowanymi standardami produkcji, z powodzeniem stworzyliśmy konwerter Wanglink 10/100/1000M SM na MM ethernetowy jednomodowy jednomodowy konwerter mediów z pojedynczym włóknem na wielomodowy podwójny światłowód o doskonałej wydajności. Dzięki wielokrotnym testom przełącznik sieciowy, konwerter mediów, Gpon epon, akcesoria światłowodowe. okazał się świetny i tak dalej. Przed uruchomieniem przeszedł certyfikacje kilku międzynarodowych i krajowych organów.

Numer modelu:WOR-DMZH-1000-MMiejsce pochodzenia:Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa:WanglinkKluczowa funkcja 1:Konwerter SM na MM
Kluczowa funkcja 2:jednomodowe pojedyncze włókno do wielomodowego podwójnego włóknaKluczowa cecha 3:850nm/1310nm/1550nm
kolor:CzarnyOrzecznictwo:CE RoHS FCC
Materiał:ŻelazoSzybkość transmisji:10/100/1000 Mb/s
Usługa:OEM/ODMAplikacje Odległość:20 km
Aplikacja:Telekomunikacja


Opis produktu
Konwerter 10/100/1000M SM na MM ethernet jednomodowy pojedynczy włókno na wielomodowy podwójny konwerter mediów światłowodowych

Konwertery mediów ethernet Wanglink WOR-DMZH-1000-M obsługują wszystkie seryjne urządzenia do konwersji fast Ethernet, światłowód wielomodowy rozszerza się na światłowód jednomodowy, najdalsza odległość transmisji może osiągnąć około 120 kilometrów. Światłowód dwurdzeniowy rozszerza się na światłowód jednordzeniowy, który rozwiązuje niedobór światłowodu. Większość urządzeń o przepustowości 100 Mb/s używanych głównie jako podstawowy element struktury sieci, niezawodność tych urządzeń jest bardzo ważna dla realizacji zadań. Wbudowana funkcja odzyskiwania po awarii jest bardzo ważna podczas konfigurowania sieci. Konwerter 100 Mb / s zapewnia funkcję konwersji porzuconej, która powoduje, że przełącznik ethernetowy automatycznie określa, czy w kablu optycznym występuje przerwany wyjątek. Przełącznik będzie w stanie ponownie ustanowić kanał transmisji i zapewnić ciągłą i stabilną pracę sieci.

Nazwa produktu
Konwerter 10/100/1000M SM na MM ethernet jednomodowy pojedynczy włókno na wielomodowy podwójny konwerter mediów światłowodowych
Nazwa handlowa
Wanglink
Model nr:
WOR-DMZH-1000-M
Strandarda
Ethernet, IEEE802.3u.100Base-TX/FX Fast Ethernet.
IEEE802.1q, IEEE802.1p, QoS.
IEEE802.1d, drzewo opinające
Moc wyjściowa
AC 220V0.5A/DC48V, (zasilanie wewnętrzne)
Odległość transmisji
Pojedynczy tryb podwójnego włókna: 25 km
Tryb podwójnego światłowodu: 25 km
Pojedynczy tryb światłowodowy: 25 km
Tryb transformacji
Transformacja mediów
Port
1 * wielomodowy port światłowodowy-SC/ST (rozmiar włókna: 50,62,5/125)
1 * jednomodowy port światłowodowy-SC/FC (rozmiar włókna: 9/125)
pojedyncze włókno jednomodowe - SC/FC (rozmiar włókna: 9/125)
 Wskaźnik ledowy
MOC (moc)
SMLINK (przepust światłowodowy jednomodowy)
MMLINK (przejście w wielu trybach)
Pobór energii
3,5 W
Waga brutto
0,40 kg
Wielkość opakowania
205*160*55mm
Wilgotność pracy
10%-95% RH (bez kondensacji)
Temperatura robocza
0 ℃~+70 ℃
Mieszkania
Metalowa obudowa
Orzecznictwo
CE, ROHS, FCC
Gwarancja
3 lata gwarancji
Produkty Pokaż

Samoadaptacja:

Bardzo niskie zużycie energii, niskie promieniowanie cieplne, długi stabilny czas pracy
Samodostosowujący się do 10/100/1000 Mb/s
Obsługa skrętki automatycznie krzyżuje się, ustala i reguluje Wygodnie
Obsługa półdupleksu/pełnego dupleksu Fx, wybór przełącznika alarmu funkcji awarii łącza.

Korzyść:

Niskie zużycie energii, niskie promieniowanie cieplne i długi stabilny czas pracy.
Obsługuje wybór różnych rodzajów włókien, tryb wielomodowy z dwoma włóknami, tryb jednomodowy z dwoma włóknami i tryb jednomodowy z pojedynczym włóknem. Rozszerzone wymagania użytkownika.
Średni czas między awariami wynosi ponad miliard godzin, zgodnie ze standardem operatora klasy przewoźnika


.

Wspierać się:

Protokoły pomocnicze: IEEE802.3u 100Base-FX
Obsługa komunikacji sieciowej w trybie pełnego dupleksu i pół dupleksu, obsługa funkcji automatycznej negocjacji
Obsługuje transformację między 850nm, 1310nm, włóknem wielomodowym i 1310,1550nm włóknem jednomodowym.
Bezpośrednia obsługa przejrzystej transmisji różnej długości pakietu danych
Obsługa przesyłania bardzo długich pakietów danych VLAN


.

Standard operatorów telekomunikacyjnych:

Zgodność ze standardem ANSI X3T12 TP-PMD, ANSI X3.166FDDI-PMD
Wbudowana dedykowana moc komunikacji o wysokiej częstotliwości
Zapewnij wskaźnik łącza światłowodowego, zapewnij bardzo szerokie napięcie zasilania, zakres temperatur roboczych
Obsługuje wbudowane moduły konwersji trybu montażu w stojaku 2U, co jest wygodą dla użytkownika do wyboru instalacji.


Aplikacja
Nasze usługi
Nasza firma
Nasze certyfikaty
Zdjęcie klienta

Skontaktuj się z nami:

Tel/WhatsApp/skype/wechat: +86 18929379973

Często zadawane pytania

P: Czy mogę zamówić próbkę? Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienie próbki w celu przetestowania i sprawdzenia jakości. MOQ wynosi 1 dla normalnych produktów.

P: Jak wysyłasz towary i jak długo to trwa?

O: Transport morski& Transport powietrzny& Ekspresowe (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS). Transport powietrzny& Express zwykle zajmuje 3-5 dni.

P: Czy mogę użyć własnego logo i etykiety?

A: Tak, świadczymy usługi OEM / OEM i tworzymy produkty z własną etykietą.

P: dlaczego warto wybrać Wanglink?

1) Szybka dostawa i niezwykłe usługi.
2) Konkurencyjne ceny sprzedaży
3) Bogate doświadczenie OEM& Współpraca ODM
4) 100% nowe materiały do ​​produkcji i 100% niezawodna jakość 

Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski