Konwerter mediów
VR
  • Szczegóły produktów

Dziś jest wspaniały dzień, w którym Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. planuje zaprezentować publicznie nasz najnowszy produkt. Ma oficjalną nazwę Wanglink i jest dostarczany w konkurencyjnej cenie. Technologia to podstawowa konkurencyjność firmy. Od momentu powstania prowadzimy badania i rozwijamy technologie wysokiego poziomu, aby zapewnić wysoce wydajny proces produkcyjny. Obejmuje on szeroki zakres i jest powszechnie spotykany w dziedzinie zastosowań sprzętu światłowodowego. Badania i rozwój Wanglink Factory Price 100M Media Converter 1310nm/1550nm 1 port RJ45 Ethernet na konwerter światłowodowy jeszcze bardziej poprawił konkurencyjność firmy na rynku.

Numer modelu:WOR-810ASS20-SCRodzaj:Rozwiązania FTTx
Miejsce pochodzenia:Guangdong, ChinyNazwa handlowa:Wanglink
Kluczowa cecha1:Cena fabryczna konwertera mediów 100MKluczowa cecha2:Konwerter światłowodowy
Kluczowa cecha3:1310nm/1550nm 1 port RJ45 Ethernet na konwerter światłowodowyPosługiwać się:FTTH
Kolor:CzarnyDługość fali:1310nm/1550nm
Materiał:ŻelazoPrędkość transmisji:10/100Mb/s
Usługa:OEM/ODMOrzecznictwo:RoHS

Poleć produkty
Opis produktu

Konwerter mediów Wanglink 100M 1310nm/1550nm 1 port RJ45 Ethernet na konwerter światłowodowy

Media konwertery sieci Ethernet Wanglink WOR-810ASS20-SC są przeznaczone do przesyłania i odbierania danych 10/100 Mb/s przez światłowód wielomodowy lub jednomodowy. Interfejs elektryczny automatycznie negocjuje prędkość Ethernet 10 Mb/s, 100 Mb/s bez żadnych regulacji. Interfejs optyczny działa z szybkością Ethernet 100 Mb/s. Wskaźniki LED służą do szybkiego określania stanu pracy sprzętu.

Nazwa produktu
Konwerter mediów Wanglink 100M 1310nm/1550nm 1 port RJ45 Ethernet na konwerter światłowodowy
Nazwa handlowa
Wanglink
Model nr:
WOR-810ASS20-SC
Interfejs
1x port Ethernet (RJ45), 1x port optyczny 100Base-FX
Port optyczny
Dostępne dla trybu pojedynczego 1310nm i 1550nm oraz trybu mutimode 1310nm
Odległość transferu
Tryb wielu& Podwójne włókno 550M
Tryb pojedyńczy& Pojedyncze włókno: 20/40/60/80/100/120 KM
Tryb komunikacji
Autonegocjacja w trybie pełnego i połowicznego dupleksu.
Dostępna prędkość:
Wymuś 10 Mb/s, Wymuś 10/100 Mb/s i Autodetekcja.
Bufor pakietów
1Mbit
Opóźnienie przełączania
<5μs
Standard IEEE
IEEE802.3, IEEE802.3U, IEEE802.3X
Tryb przekazywania
Store-and-forward
Złącza
RJ45, SC/ST/FC/LC Optyczny
Wymagania dotyczące zasilania:
Wejście 5VDC
Wskaźniki LED
Stan zasilania, Stan prędkości, Fxlink/Act,TXLink/Act
Konsumpcja
Maks. 5,8 W
Wilgotność pracy
10%-95% RH (bez kondensacji)
Temperatura pracy
0℃~+70℃
Instalacja:
Montaż na szynie DIN lub na panelu
Mieszkania
Metalowa obudowa
Klasa ochrony
IP40
Ochrona przed przeładowaniem
TAk
Ochrona przed odwrotnym połączeniem
TAk
Orzecznictwo
CE, ROHS, FCC
Średnica przedmiotu:
95x71x26mm
Waga netto
0,4 kg
Gwarancja
3 lata gwarancji
Produkty Pokaż

Samoadaptacja:

Bardzo niskie zużycie energii, niskie promieniowanie cieplne, długi stabilny czas pracy
Samoadaptacja do 10/100 Mb/s
Obsługa skrętki automatycznie krzyżuje się, ustala i reguluje wygodnie;
Obsługa Fx half duplex/full duplex, wybór przełącznika alarmu awarii łącza.

Koncesja:

1 port Ethernet RJ45 + 1 port światłowodowy, obsługuje transformację sygnału Ethernet na sygnał elektryczny, samodostosowujący się do 10/100 Mb / s, tryb pełnego dupleksu / półdupleksu przez linię lub skrzyżowanie typu połączenia między skrętką a kablem światłowodowym.

Wspierać się:

Obsługa kontroli przepływu i zapobieganie burzy rozgłoszeniowej.
Spport maksymalnie 1536 bajtów pakietu informacji.
Użyj urządzeń odgromowych, skutecznie zmniejsz uszkodzenia spowodowane indukcją piorunów.

Aplikacja
Nasze certyfikaty
Nasza firma
O Fabryce
Siedziba Wanglink znajduje się w Shenzhen Xiaxue Industry Park, gdzie znajduje się chiński park przemysłowy Hi-Tech o powierzchni 20 kilometrów kwadratowych, gromadzący wiele zaawansowanych przedsiębiorstw z branży komunikacyjnej. Wanglink jest jednym z ważnych przedsiębiorstw w tym kreatywnym parku przemysłowym , zyskując duże wsparcie samorządu. Posiada kapitał zakładowy w wysokości 5 milionów RMB, zajmując powierzchnię prawie 2000 metrów kwadratowych dla R&D, marketing& Biuro sprzedaży.
Od 2013 roku Wanglink zainwestował ponad 100 milionów juanów w badania i rozwój produkcji.Jesteśmy w stanie w pełni przyjąć klientów' Wymagania OEM, ODM dotyczące produktów i produktów docelowych, które są odpowiednie dla klientów.Dzięki szybkiemu rozwojowi i intensywnym pracom badawczym, Wanglink opracował ponad 400 modeli w 4 głównych seriach, zależnie od ONU / Switch / SFP / Media converter. Każda seria przeszła certyfikat CE,
Utworzyliśmy kompletny i wysoce konfigurowalny łańcuch branżowy FTTH/FTTB/FTTX

Szczegóły fabryczne

Wanglink uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9000:2000 w czerwcu 2015 r. oraz certyfikat ROHS,CE, FCC w listopadzie 2017 r.

Projektowanie i produkcja płytek PCB,


Stary pokój testowy

Lutowanie

Magazyn

Zdjęcie klienta
Wystawa IOE 2019
Każdego roku Wanglink ma plan: udać się na świat, aby wziąć udział w wystawie, Brazylia, Indie, Tajlandia, Wietnam ....., do tej pory nawiązaliśmy dobre relacje biznesowe z ponad 100 krajami na całym świecie.

2019 Wietnam ICT COMM
Mamy wiele przyjaźni i  mam nadzieję, że każda nasza firma osiągnie wygranąsytuacja.co roku odwiedzimy naszego przyjaciela na całym świecie.
Organizowany przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu Wietnamu oraz Ministerstwo Informacji i Komunikacji Wietnamu, ICT COMM Vietnam jest wspólnie organizowany przez Wietnam’s największa firma obsługująca wystawy,“ADPEX” United Stock Company i Wietnamskie Centrum Wymiany Innowacji i Promocji (Wietnamska Grupa Poczty i Telekomunikacji). Komunikacja elektroniczna wystawa zawodowa ICT. 
2018 CeBIT ASEAN Tajlandia
CeBIT to świat'największa autorytatywna wystawa w dziedzinie informacji, komunikacji i oprogramowania. CeBIT ASEAN Thailand, Międzynarodowe Targi Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych w Bangkoku, odbywają się w Bangkoku w Tajlandii. Wystawa odbywa się raz w roku. Jest to cykl wystaw organizowanych przez Hannover Messe w Azji Południowo-Wschodniej.
FAQ

P: dlaczego warto wybrać Wanglink?

1) Szybka dostawa i niezwykłe usługi.
2) Konkurencyjne ceny sprzedaży
3) Bogate doświadczenie OEM& Współpraca ODM
4) 100% nowych materiałów do produkcji i 100% niezawodna jakość 

P: Czy mogę zamówić próbkę? Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Tak, zapraszamy na przykładowe zamówienie do przetestowania i sprawdzenia jakości. MOQ wynosi 1 dla normalnych produktów. P: Jak wysyłasz towar i jak długo trwa przybycie? Odp .: Transport morski& Transport powietrzny& Ekspresowe (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS). Transport powietrzny& Wysyłka ekspresowa zajmuje zwykle 3-5 dni. P: Czy mogę użyć własnego logo i etykiety? A:  Tak, świadczymy usługi OEM / OEM i produkujemy produkty z własną etykietą.
Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie