Konwerter mediów
VR
  • Szczegóły produktów

Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. utworzyła zespół, który zajmuje się głównie rozwojem produktów. Dzięki ich staraniom z sukcesem opracowaliśmy przełącznik sieciowy, konwerter mediów, epon Gpon, akcesoria światłowodowe. i planował sprzedać go na rynki zagraniczne. W Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd., satysfakcja klienta i profesjonalna obsługa, a także konkurencyjne ceny są dla nas bardzo ważne, a zadowolony klient jest tym, do czego dążymy. Skontaktuj się z nami - zadzwoń, wypełnij nasz formularz online lub połącz się przez czat na żywo, zawsze chętnie pomożemy.

Numer modelu:WOR-980ASS20-SCMiejsce pochodzenia:Chiny
Nazwa handlowa:WanglinkKluczowa cecha1:10/100 Bcse 8 portów Wstawianie konwertera przełącznika Ethernet
Kluczowa cecha2:Port światłowodowy 1000M, port Ethernet 100MKluczowa cecha3:Zbiory
Gwarancja:2 lataZasilacz::AC85-260V / 50Hz
Temperatura pracy:-30 ℃ ~ + 70 ℃Temperatura przechowywania::-45 ℃ ~ + 95 ℃
Pobór energii:3WŚwiatłowód:Interfejs SC/LC/ST/FC/SFP
Węże:Metalowa obudowa

Poleć produkty
Opis produktu

 Cena fabryczna Wanglink 8FE + 1GE portu optycznego Wstawianie konwertera przełącznika Ethernet

WOR-980ASS20-SC jest przeznaczony do przesyłania i odbierania danych 10/1000Mbps przez światłowód wielomodowy lub jednomodowy. Interfejs elektryczny automatycznie negocjuje prędkość Ethernet 10 Mb/s lub 100 Mb/s bez żadnych regulacji. Interfejs optyczny działa z szybkością Ethernet 1000 Mb/s. Wskaźniki LED służą do szybkiego określania stanu pracy sprzętu. Kluczowe cechy 1. Plug and play, wysoka wydajność, niskie zużycie energii 2. Zgodność ze standardami IEEE802.3 (10BASE-T) i IEEE802.3u (100BASE-TX/FX) 3. Port elektryczny obsługuje automatyczną negocjację dla danych 10Mbps lub 100Mbps, full duplex lub half duplex. 4. Automatyczne skrzyżowanie MDI/MDI-X 5. Odległości do: 2 km w trybie wielomodowym, 25-120 km w trybie pojedynczym 6. Złącza optyczne ST, SC, FC LC, SFP Slots 7. Zasilanie AC/DC 8. Dioda LED stanu's dla TX, FX LINK/ACT, POWER, 100M w celu łatwego monitorowania stanu sieci 

Produkty Pokaż
Nazwa handlowa
Wanglink
Model nr:
WOR-980ASS20-SC
Interfejs
Port Ethernet 8x100Base (RJ45), 1x Port optyczny 1000Base-FX
Port optyczny
Dostępne dla trybu pojedynczego 1310nm i 1550nm oraz trybu mutimode 1310nm
Odległość transferu
Tryb wielu& Podwójne włókno 550M
Tryb pojedyńczy& Pojedyncze włókno: 20/40/60/80/100/120 KM
tryb komunikacji
Autonegocjacja w trybie pełnego i połowicznego dupleksu.
Dostępna prędkość:
Wymuś 10 Mb/s, Wymuś 100 Mb/s i Autodetekcja.
Autonegocjacja 10/100 Mb/s w trybie pełnego dupleksu i połowicznego dupleksu.
Bufor pakietów
1Mbit
Opóźnienie przełączania
<5μs
Standard IEEE
IEEE802.3, IEEE802.3U, IEEE802.3X
Tryb przekazywania
Store-and-forward
Złącza
RJ45, SC/ST/FC/LC Optyczny
Wymagania dotyczące zasilania:
Wejście 12VDC-48VDC
Wskaźniki LED
Stan zasilania, Stan prędkości, Fxlink/Act,TXLink/Act
Konsumpcja
Maks. 5,8 W
Wilgotność pracy
10%-95% RH (bez kondensacji)
Temperatura pracy
-30℃~+70℃
Instalacja:
Montaż na szynie DIN lub na panelu
Mieszkania
Metalowa obudowa
Klasa ochrony
IP40
Ochrona przed przeładowaniem
TAk
Ochrona przed odwrotnym połączeniem
TAk
Orzecznictwo
CE, ROHS, FCC
Średnica przedmiotu:
158x120x40mm
Waga netto
0,66 kg
Gwarancja
2 lata gwarancji
Nasze certyfikaty
Nasza firma
O Fabryce
Siedziba Wanglink znajduje się w Shenzhen Xiaxue Industry Park, gdzie znajduje się chiński park przemysłowy Hi-Tech o powierzchni 20 kilometrów kwadratowych, gromadzący wiele zaawansowanych przedsiębiorstw z branży komunikacyjnej. Wanglink jest jednym z ważnych przedsiębiorstw w tym kreatywnym parku przemysłowym , zyskując duże wsparcie samorządu. Posiada kapitał zakładowy w wysokości 5 milionów RMB, zajmując powierzchnię prawie 2000 metrów kwadratowych dla R&D, marketing& Biuro sprzedaży.
Od 2013 roku Wanglink zainwestował ponad 100 milionów juanów w badania i rozwój produkcji.Jesteśmy w stanie w pełni przyjąć klientów' Wymagania OEM, ODM dotyczące produktów i produktów docelowych, które są odpowiednie dla klientów.Dzięki szybkiemu rozwojowi i intensywnym pracom badawczym, Wanglink opracował ponad 400 modeli w 4 głównych seriach, zależnie od ONU / Switch / SFP / Media converter. Każda seria przeszła certyfikat CE,
Utworzyliśmy kompletny i wysoce konfigurowalny łańcuch branżowy FTTH/FTTB/FTTX

Szczegóły fabryczne

Wanglink uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9000:2000 w czerwcu 2015 r. oraz certyfikat ROHS,CE, FCC w listopadzie 2017 r.

Projektowanie i produkcja płytek PCB,


Stary pokój testowy

Lutowanie

Magazyn

Zdjęcie klienta
Wystawa IOE 2019
Każdego roku Wanglink ma plan: udać się na świat, aby wziąć udział w wystawie, Brazylia, Indie, Tajlandia, Wietnam ....., do tej pory nawiązaliśmy dobre relacje biznesowe z ponad 100 krajami na całym świecie.

2019 Wietnam ICT COMM
Mamy wiele przyjaźni i  mam nadzieję, że każda nasza firma osiągnie wygranąsytuacja.co roku odwiedzimy naszego przyjaciela na całym świecie.
Organizowany przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu Wietnamu oraz Ministerstwo Informacji i Komunikacji Wietnamu, ICT COMM Vietnam jest wspólnie organizowany przez Wietnam’s największa firma obsługująca wystawy,“ADPEX” United Stock Company i Wietnamskie Centrum Wymiany Innowacji i Promocji (Wietnamska Grupa Poczty i Telekomunikacji). Komunikacja elektroniczna wystawa zawodowa ICT. 
2018 CeBIT ASEAN Tajlandia
CeBIT to świat'największa autorytatywna wystawa w dziedzinie informacji, komunikacji i oprogramowania. CeBIT ASEAN Thailand, Międzynarodowe Targi Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych w Bangkoku, odbywają się w Bangkoku w Tajlandii. Wystawa odbywa się raz w roku. Jest to cykl wystaw organizowanych przez Hannover Messe w Azji Południowo-Wschodniej.
https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/b6b4ad1c218c363781c2b9092e41b922/dbaa0d8a8afa16566bd3ed329a5e180e.jpg" data-id="child-image-0" class="magic-47" />
FAQ

P: dlaczego warto wybrać Wanglink?

1) Szybka dostawa i niezwykłe usługi.
2) Konkurencyjne ceny sprzedaży
3) Bogate doświadczenie OEM& Współpraca ODM
4) 100% nowych materiałów do produkcji i 100% niezawodna jakość 

P: Czy mogę zamówić próbkę? Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Tak, zapraszamy na przykładowe zamówienie do przetestowania i sprawdzenia jakości. MOQ wynosi 1 dla normalnych produktów.

P: Jak wysyłasz towar i jak długo trwa przybycie?

Odp .: Transport morski& Transport powietrzny& Ekspresowe (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS). Transport powietrzny& Wysyłka ekspresowa zajmuje zwykle 3-5 dni.

P: Czy mogę użyć własnego logo i etykiety?

A: Tak, świadczymy usługi OEM / OEM i produkujemy produkty z własną etykietą.

Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski