Produkty
VR
  • Szczegóły produktów

Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. dużo inwestuje w rozwój produktów i osiąga pozytywne wyniki. W odróżnieniu od innych produktów, Wanglink 1.25G 8 portów światłowodowych + 2 porty rj45 podwójny moduł konwertera mediów światłowodowych sfp jednomodowy naprawdę rozwiązuje problemy klientów, więc gdy tylko zostały wprowadzone na rynek, otrzymali wiele dobrych opinii. Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. zawsze będzie trzymać się zasady biznesowej „jakość przede wszystkim, klienci przede wszystkim” i dążyć do zbudowania jeszcze bardziej konkurencyjnej i zdolnej firmy dążącej do jeszcze lepszej przyszłości.

Numer modelu:WOR-982AS20-LCNazwa handlowa:Wanglink
Kluczowa cecha1:konwerter mediów jedno włóknoKluczowa cecha2:Zbiory
Kluczowa cecha3:1000 Mb/sGwarancja:3 lata
Zasilacz::AC85-260V / 50HzTemperatura pracy:-30 ℃ ~ + 70 ℃
Temperatura przechowywania::-45 ℃ ~ + 95 ℃Pobór energii:3W
Światłowód:Interfejs gniazd SC/LC/ST/FC SFPWęże:Metalowa obudowa

 

Opis produktu

 

 Przegląd

Media konwertery Ethernet są przeznaczone do przesyłania i odbierania danych 10/100/100Mbps przez światłowód wielomodowy lub jednomodowy. Interfejs elektryczny automatycznie negocjuje prędkość Ethernet 10 Mb/s lub 100, 1000 Mb/s bez żadnych regulacji. Interfejs optyczny działa z szybkością Ethernet 1000 Mb/s. Wskaźniki LED służą do szybkiego określania stanu pracy sprzętu. 

Nazwa produktu 1000 Mb / s 8 portów światłowodowych + 2 porty Ethernet rj45 wielomodowe podwójne światłowód światłowodowy Nazwa marki Wanglink Numer modelu: WOR-982AS20-LCInterfejs2xEthernet Port (RJ45), 8xPort optyczny 1000Base-FXOptical Port Dostępny dla 1310nm i 1550nm w trybie jednomodowym oraz 1310nm mutimodeTransfer

Tryb wielu& Podwójne włókno 550M

Tryb pojedyńczy& Pojedyncze włókno: 20/40/60/80/100/120 KM

tryb komunikacji Autonegocjacja Full-Duplex i Half-Duplex.Dostępna prędkość:

Wymuś 10 Mb/s, Wymuś 100 Mb/s i Autodetekcja.

Autonegocjacja 10/100 Mb/s w trybie pełnego dupleksu i połowicznego dupleksu.

Bufor pakietów 1 Mbit Opóźnienie przełączania<5μs
IEEE StandardIEEE802.3, IEEE802.3U,IEEE802.3XTryb przekazywaniaPrzechowywanie i przesyłanieZłącza RJ45,SC/ST/FC/LCWymagania dotyczące zasilania optycznego:Wejście 12VDC-48VDCWskaźniki LEDStan zasilania, stan prędkości,Fxlink/Act,TXLink/ActzużycieMaks.5,8Wwilgotność pracy10%- 95% RH (bez kondensacji) Temperatura pracy -30℃~+70℃Instalacja: Montaż na szynie DIN lub na panelu Obudowa metalowa obudowa
Klasa ochronyIP40Ochrona przed przeciążeniemTakOchrona połączenia zwrotnegoTakCertyfikatCE,ROHS,FCCIWymiary elementu:216x105x28mmWaga netto 0,96kgGwarancja 3 lata gwarancji

 

 

Kluczowe cechy

1. Plug and play, wysoka wydajność, niskie zużycie energii

2. Zgodność ze standardami IEEE802.3 (10BASE-T) i IEEE802.3u (100BASE-TX/FX)

3. Port elektryczny obsługuje automatyczną negocjację dla danych 10Mbps lub 100Mbps, full duplex lub half duplex.

4. Automatyczne skrzyżowanie MDI/MDI-X

5. Odległości do: 2 km w trybie wielomodowym, 25-120 km w trybie pojedynczym;

6. Złącza optyczne ST, SC, FC LC, SFP Slots

7. Zasilanie AC/DC

8. Diody LED stanu dla TX, FX LINK/ACT, POWER, 100M do łatwego monitorowania stanu sieci;

 

Aplikacja produktu

 

Inne produkty

 

Przewaga firmy

 

Opakowania& Wysyłka

 

informacje o firmie

 

FAQ

 P. Minimalne zamówienie? 

 Aby spełnić wymagania klienta, akceptujemy zamówienie próbne, nawet jedną sztukę.

 

 P. Czas dostawy?

 1-2 dni na zamówienie próbki, około 7 dni na 1000 sztuk/par, jeśli jest to normalne, około 15 dni!  dla 1000 sztuk/par dla wymagań OEM.

 

 P. Metoda wysyłki?

 Transport morski& Transport lotniczy (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS)

 

 P. Informacje o śledzeniu?

 Nasz personel sprzedaży, u którego złożyłeś zamówienie, dostarczy ci informacji o śledzeniu   mailowo i telefonicznie.

 

 P. Z jakimi urządzeniami mogą być kompatybilne Twoje produkty?

 Nasze produkty mogą być kompatybilne z Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry,        Brocade, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel itp.

 

 P. Jak złożyć zamówienie?

 1>Potwierdź szczegóły zamówienia u naszych przedstawicieli handlowych.

 2>Faktura proforma potwierdzona, zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu płatności.

 3>Potwierdź szczegóły wysyłki i wyślij towar, Numer śledzenia zostanie wysłany do ciebie niezwłocznie      po odebraniu przesyłki.

 4>Pomożemy śledzić Twoje towary, dopóki nie otrzymasz ich bezpiecznie.

Skontaktuj się z nami

 

 

Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski