PCBA
VR
  • Szczegóły produktów

Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. koncentruje się na regularnym opracowywaniu produktów, w tym przełącznika sieciowego, konwertera mediów, epon Gpon, akcesoriów światłowodowych. jest najnowszy. Jest to najnowsza seria naszej firmy i ma Cię zaskoczyć. Wanglink Ethernet Fibre Optical 2 SC port światłowodowy 2 RJ45 2 UTP 10/100/1000M Konwerter mediów Gigabit Ethernet przełącznik może przynieść klientom większą wartość i pomóc klientom zdobyć mocną pozycję w złożonym środowisku rynkowym. Następnie Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. wprowadzi więcej wybitnych talentów, zainwestuje więcej funduszy na badania i rozwój oraz poprawi konkurencyjność na rynku.

Numer modelu:WOR-922ASS20-SC PCBARodzaj:Transceivery światłowodowe
Miejsce pochodzenia:Guangdong, ChinyNazwa handlowa:OEM
Posługiwać się:FTTHNazwa produktu:Konwerter mediów 2 RJ45 UTP i 2 przełączniki światłowodowe SC
Aplikacja:TelekomunikacjaKolor:Niebieski
Orzecznictwo:CE RoHS FCCDługość fali:1310/1550nm
Dystans:3kmGwarancja:1 rok
Zasilacz:DC 5V-12VModuł:Moduł światłowodowy 1*9
Porty:2 portyLiczba włókien:2.

Opis produktu

Wanglink Ethernet włókno optyczne 2 SC port światłowodowy 2 RJ45 2 UTP 10/100/1000M konwerter mediów Gigabit Ethernet tablica rozdzielcza


WOR-922ASS20-SC PCB to przełącznik światłowodowy Ethernet, który został specjalnie zaprojektowany do monitorowania sieci. To posiada 2 porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s oraz 2 porty światłowodowe 1,25 Gb/s. Przyjmuje chipy Marvell, aby zapewnić; niskie zużycie energii i wysoka stabilność. Wydłuża zasięg transmisji sieci z 100m do 120km za pomocą kabli miedzianych. Może wydłużyć odległość transmisji; jest też wiele innych zalety, takie jak ochrona izolacji, dobre bezpieczeństwo danych, stabilność pracy i łatwa konserwacja. Funkcja: 1. Obsługuj przełącznik między 10/100/1000Base-TX i 1000Base-SX/LX Porty światłowodowe 2,2 * 1,25 Gb/s w pełnym dupleksie i 2 porty Ethernet 10/100/1000 M z funkcją automatycznej negocjacji 3. Obsługa szybkości 1000 M, MDI/MDIX i half/full-duplex z funkcją automatycznej negocjacji 4. Każdy port ma pełną lampkę kontrolną LED 5. Obsługa pojedynczego włókna jednomodowego, podwójnego włókna jednomodowego, podwójnego włókna wielomodowego i gniazda SFP 6. Obsługa drzewa opinającego IEEE802.1d 7. Obsługuj funkcję QoS o wysokiej wydajności na każdym porcie; 8. Obsługuj wejście napięcia 5-12 V 9. Obsługa kontroli przepływu IEEE 802.3x i kontroli ciśnienia wstecznego 10. Nie wymaga konfiguracji i będzie działać natychmiast po włączeniu 11. Układ o niskim zużyciu energii z wbudowanym radiatorem, aby zapewnić długotrwałą wydajną pracę;

Produkty Pokaż
https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/b6b4ad1c218c363781c2b9092e41b922/5706fdec00a17d10d6862ffdd5fcb897.jpg" data-id="child-image-2" class="magic-15" />
Normy
IEEE802.3 10Base-T
IEEE802.3u 100Base-TX/FX
IEEE802.3z 1000Base-SX/LX
Kontrola przepływu IEEE802.3x
IEEE802.1p QoS
Drzewo opinające IEEE802.1d

Port Ethernet
Złącze: 2 * RJ45
Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 M
Odległość: 100m
Typ UTP: UTP-5E lub wyższy poziom
Port światłowodowy
Złącze: gniazdo SC/FC/ST/SFP
Szybkość transmisji danych: 155 M
Długość fali optycznej: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm
Odległość: 550m~120km
Wydajność
Typ przetwarzania: Przechowuj i prześlij dalej
Rozmiar stołu MAC: 4 K/6 K/8 K
Przestrzeń buforowa: 500kbs/1Mbit/2Mbit
Pakiet Jumbo: 1518 bajtów
Tylna przepustowość: 3.8G/5.6G/7,2G
Opóźnienie:<150μs
Moc
Rodzaj zasilania: zewnętrzny zasilacz
Napięcie wejściowe: AC100V~240V 50/60Hz
Złącze: gniazdo prądu stałego
Napięcie robocze: 5 V
Pobór mocy: 2,2 W~3,5W
Odległość transmisji
Skrętka: 100m (kable CAT5e, CAT6)
Tryb Muti: 2km
Jednomodowy: 3/20/40/60/80/100km
MTBF
100 000 godzin
Gwarancja
1 rok
Środowisko
Temperatura przechowywania: -40~70℃
Temperatura pracy: -10~55℃
Wilgotność względna: 5-90% (bez kondensacji)
OEM&ODM
Wspierający
Nasze certyfikaty
Nasza firma
O Fabryce
Siedziba Wanglink znajduje się w Shenzhen Xiaxue Industry Park, gdzie znajduje się chiński park przemysłowy Hi-Tech o powierzchni 20 kilometrów kwadratowych, skupiający wiele zaawansowanych przedsiębiorstw z branży komunikacyjnej. Wanglink jest jednym z ważnych przedsiębiorstw w tym kreatywnym parku przemysłowym , zyskując duże wsparcie samorządu. Posiada kapitał zakładowy w wysokości 5 milionów RMB, zajmując powierzchnię prawie 2000 metrów kwadratowych dla R&D, marketing& Biuro sprzedaży.
Od 2013 roku Wanglink zainwestował ponad 100 milionów juanów w badania i rozwój produkcji.Jesteśmy w stanie w pełni przyjąć klientów' Wymagania OEM, ODM dotyczące produktów i produktów docelowych, które są odpowiednie dla klientów.Dzięki szybkiemu rozwojowi i intensywnym pracom badawczym, Wanglink opracował ponad 400 modeli w 4 głównych seriach, zależnie od ONU / Switch / SFP / Media converter. Każda seria przeszła certyfikat CE,
Utworzyliśmy kompletny i wysoce konfigurowalny łańcuch branżowy FTTH/FTTB/FTTX

Szczegóły fabryczne

Wanglink uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9000:2000 w czerwcu 2015 r. oraz certyfikat ROHS,CE, FCC w listopadzie 2017 r.

Projektowanie i produkcja płytek PCB,


Stary pokój testowy

Lutowanie

Magazyn

Zdjęcie klienta
Wystawa IOE 2019
Każdego roku Wanglink ma plan: udać się na świat, aby wziąć udział w wystawie, Brazylia, Indie, Tajlandia, Wietnam ....., do tej pory nawiązaliśmy dobre relacje biznesowe z ponad 100 krajami na całym świecie.

2019 Wietnam ICT COMM
Mamy wiele przyjaźni i  mam nadzieję, że każda nasza firma osiągnie wygranąsytuacja.co roku odwiedzimy naszego przyjaciela na całym świecie.
Organizowany przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu Wietnamu oraz Ministerstwo Informacji i Komunikacji Wietnamu, ICT COMM Vietnam jest wspólnie organizowany przez Wietnam’s największa firma obsługująca wystawy,“ADPEX” United Stock Company i Wietnamskie Centrum Wymiany Innowacji i Promocji (Wietnamska Grupa Poczty i Telekomunikacji). Komunikacja elektroniczna wystawa zawodowa ICT. 
2018 CeBIT ASEAN Tajlandia
CeBIT to świat'największa autorytatywna wystawa w dziedzinie informacji, komunikacji i oprogramowania. CeBIT ASEAN Thailand, Międzynarodowe Targi Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych w Bangkoku, odbywają się w Bangkoku w Tajlandii. Wystawa odbywa się raz w roku. Jest to cykl wystaw organizowanych przez Hannover Messe w Azji Południowo-Wschodniej.
https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/b6b4ad1c218c363781c2b9092e41b922/dbaa0d8a8afa16566bd3ed329a5e180e.jpg" data-id="child-image-0" class="magic-48" />
FAQ

P: dlaczego warto wybrać Wanglink?

1) Szybka dostawa i niezwykłe usługi.
2) Konkurencyjne ceny sprzedaży
3) Bogate doświadczenie OEM& Współpraca ODM
4) 100% nowych materiałów do produkcji i 100% niezawodna jakość 

P: Czy mogę zamówić próbkę? Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Tak, zapraszamy na przykładowe zamówienie do przetestowania i sprawdzenia jakości. MOQ wynosi 1 dla normalnych produktów.

P: Jak wysyłasz towar i jak długo trwa przybycie?

Odp .: Transport morski& Transport powietrzny& Ekspresowe (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS). Transport powietrzny& Wysyłka ekspresowa zajmuje zwykle 3-5 dni.

P: Czy mogę użyć własnego logo i etykiety?

A: Tak, świadczymy usługi OEM / OEM i produkujemy produkty z własną etykietą.

FAQ
Półautomatyczna maszyna do wydmuchiwania butelek PET Maszyna do produkcji butelek Maszyna do formowania butelek
Maszyna do produkcji butelek PET nadaje się do produkcji plastikowych pojemników i butelek PET we wszystkich kształtach.
Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski