Konwerter mediów
VR
  • Szczegóły produktów

Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. jest jednym z liderów branży dzięki dostarczaniu klientom produktów wysokiej jakości i jest bardzo możliwe, że firma osiągnie większy postęp w przyszłości. Dzięki ciągłym innowacjom technologicznym opanowaliśmy podstawową i najbardziej zaawansowaną technologię w branży i wykorzystamy zaawansowaną technologię do produkcji przełącznika światłowodowego Wanglink 4F4E Gigabit Ethernet 4 * Port SFP 4RJ45 10/100/1000M, skutecznie rozwiązując bolączki, które zawsze nękały branżę. Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd. zamierza zebrać więcej talentów branżowych, ponieważ mądrość ludzi jest dla nas źródłem, z którego możemy iść naprzód. Planujemy przeznaczyć dużą sumę pieniędzy na rozwój produktów i unowocześnianie technologii. Co więcej, naszym celem jest stać się wpływowym przedsiębiorstwem na rynku globalnym.

Numer modelu:WOR-944ASS20-SC-PCBRodzaj:Przełącznik korporacyjny, przełącznik korporacyjny, transceivery światłowodowe
Miejsce pochodzenia:Guangdong, ChinyNazwa handlowa:Wanglink
Kluczowa cecha1:4 * Płytka PCB portu SFP 4RJ45 10/100/1000 MKluczowa cecha2:Przełącznik światłowodowy 4F4E Gigabit Ethernet
Kluczowa cecha3:PCB konwertera mediów światłowodowychKolor:niebieski
Orzecznictwo:CE RoHS FCCDługość fali:2 porty 1310nm(A)+2 porty 1550nm(B)
Prędkość transmisji:10 / 100Aplikacje odległość:20KM
Posługiwać się:FTTH

Opis produktu

Przełącznik Wanglink 4F4E Gigabit Ethernet Przełącznik światłowodowy 4 * Port SFP 4RJ45 10/100/1000M płytka drukowana

Przełącznik Fast Ethernet to przełącznik światłowodowy Ethernet, który został specjalnie zaprojektowany do monitorowania sieci. Posiada 4 porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s oraz 4 porty SFP. Przyjmuje wysokiej jakości chipy, aby zapewnić niskie zużycie energii i wysoką stabilność. Wydłuża zasięg transmisji sieci z
100m do 120km za pomocą kabli miedzianych. Może wydłużyć odległość transmisji; jest też wiele innych
zalety, takie jak ochrona izolacji, dobre bezpieczeństwo danych, stabilność pracy i łatwa konserwacja.


Główne cechy:

1. Obsługuj przełącznik między 10/100/1000Base-TX i 100/1000Base-FX
2. 4 * porty światłowodowe SFP full-duplex i 4 * porty Ethernet 1000 M z funkcją automatycznej negocjacji
3. Obsługa szybkości 100 M, MDI/MDIX i half/full-duplex z funkcją automatycznej negocjacji
4. Każdy port ma pełną lampkę kontrolną LED
5. Wsparcie jednomodowego pojedynczego włókna SC 20 km
6. Obsługa drzewa opinającego IEEE802.1d
7. Obsługuj funkcję QoS o wysokiej wydajności na każdym porcie;
8. Obsługuj wejście napięcia 5 V
9. Obsługa kontroli przepływu IEEE 802.3x i kontroli ciśnienia wstecznego
10. Nie wymaga konfiguracji i będzie działać natychmiast po włączeniu
11. Układ o niskim zużyciu energii z wbudowanym radiatorem, aby zapewnić długotrwałą wydajną pracę;

Produkty Pokaż



4-portowy port SFP
4 * 10/100/1000 M Port Rj45
Zasilanie zewnętrzne



* Nazwa marki: Wanglink
* Typ włókna: pojedynczy tryb pojedynczego włókna
* Port światłowodowy: 4 porty SFP TX/RX
* Port Ethernet: adaptacyjny 4 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s
* Długość fali: 1310nm/1550nm
* Zasilanie: DC 5 V 2A
* Kolor produktu: zielony
* Wymiar: 240mm * 70mm * 26mm
* Odległość: 20 km

Nasze certyfikaty
Nasza firma
O Fabryce
Siedziba Wanglink znajduje się w Shenzhen Xiaxue Industry Park, gdzie znajduje się chiński park przemysłowy Hi-Tech o powierzchni 20 kilometrów kwadratowych, gromadzący wiele zaawansowanych przedsiębiorstw z branży komunikacyjnej. Wanglink jest jednym z ważnych przedsiębiorstw w tym kreatywnym parku przemysłowym , zyskując duże wsparcie samorządu. Posiada kapitał zakładowy w wysokości 5 milionów RMB, zajmując powierzchnię prawie 2000 metrów kwadratowych dla R&D, marketing& Biuro sprzedaży.
Od 2013 roku Wanglink zainwestował ponad 100 milionów juanów w badania i rozwój produkcji.Jesteśmy w stanie przyjąć klientów' Wymagania OEM, ODM dotyczące produktów i produktów docelowych, które są odpowiednie dla klientów.Dzięki szybkiemu rozwojowi i intensywnym pracom badawczym, Wanglink opracował ponad 400 modeli w 4 głównych seriach, zależnie od ONU / Switch / SFP / Media converter. Każda seria przeszła certyfikat CE,
Utworzyliśmy kompletny i wysoce konfigurowalny łańcuch branżowy FTTH/FTTB/FTTX

Szczegóły fabryczne

Wanglink uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9000:2000 w czerwcu 2015 r. oraz certyfikat ROHS,CE, FCC w listopadzie 2017 r.

Projektowanie i produkcja płytek PCB,


Stary pokój testowy

Lutowanie

Magazyn

Zdjęcie klienta
Wystawa IOE 2019
Każdego roku Wanglink ma plan: udać się na świat, aby wziąć udział w wystawie, Brazylia, Indie, Tajlandia, Wietnam ....., do tej pory nawiązaliśmy dobre relacje biznesowe z ponad 100 krajami na całym świecie.

2019 Wietnam ICT COMM
Mamy wiele przyjaźni i  mam nadzieję, że każda nasza firma osiągnie wygranąsytuacja.co roku odwiedzimy naszego przyjaciela na całym świecie.
Organizowany przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu Wietnamu oraz Ministerstwo Informacji i Komunikacji Wietnamu, ICT COMM Vietnam jest wspólnie organizowany przez Wietnam’s największa firma obsługująca wystawy,“ADPEX” United Stock Company i Wietnamskie Centrum Wymiany Innowacji i Promocji (Wietnamska Grupa Poczty i Telekomunikacji). Komunikacja elektroniczna wystawa zawodowa ICT. 
2018 CeBIT ASEAN Tajlandia
CeBIT to świat'największa autorytatywna wystawa w dziedzinie informacji, komunikacji i oprogramowania. CeBIT ASEAN Thailand, Międzynarodowe Targi Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych w Bangkoku, odbywają się w Bangkoku w Tajlandii. Wystawa odbywa się raz w roku. Jest to cykl wystaw organizowanych przez Hannover Messe w Azji Południowo-Wschodniej.
FAQ

P: dlaczego warto wybrać Wanglink?

1) Szybka dostawa i niezwykłe usługi.
2) Konkurencyjne ceny sprzedaży
3) Bogate doświadczenie OEM& Współpraca ODM
4) 100% nowych materiałów do produkcji i 100% niezawodna jakość 

P: Czy mogę zamówić próbkę? Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: Tak, zapraszamy na przykładowe zamówienie do przetestowania i sprawdzenia jakości. MOQ wynosi 1 dla normalnych produktów.

P: Jak wysyłasz towar i jak długo trwa przybycie?

Odp .: Transport morski& Transport powietrzny& Ekspresowe (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS). Transport powietrzny& Wysyłka ekspresowa zajmuje zwykle 3-5 dni.

P: Czy mogę użyć własnego logo i etykiety?

A: Tak, świadczymy usługi OEM / OEM i produkujemy produkty z własną etykietą.

Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski