Produkty
VR
  • Szczegóły Produktu

Shenzhen Wanglink Communication Equipment Technology Co., Ltd., jako innowacyjne przedsiębiorstwo high-tech, koncentruje się na innowacjach produktowych. Z powodzeniem opracowaliśmy przełącznik Wanglink 20KM SC 2fiber 8LAN Reverse POE z VLAN, który planujemy sprzedać na rynkach światowych. Przełączniki Enterprise przeszły szereg międzynarodowych systemów zapewniania jakości i certyfikacji bezpieczeństwa produktów. Ściśle trzymamy się koncepcji projektu naukowego, który przyczynia się do wyjątkowego wyglądu i łatwej w użyciu wydajności naszego przełącznika sieciowego, konwertera mediów, gpon epon, akcesoriów światłowodowych. Ponadto nigdy nie używamy gorszych surowców i zapewniamy, że wszystkie są testowane przez naszych inspektorów kontroli jakości, co gwarantuje jakość przełączników Enterprise. Wierzymy, że nasz produkt o tak wielu zaletach może przynieść korzyści wszystkim klientom.

Numer modelu:WOR-928ASS20-SFPRodzaj:Transceivery światłowodowe
Miejsce pochodzenia:Guangdong, ChinyNazwa handlowa:Wanglink
Posługiwać się:FTTHKluczowa cecha 1:8-portowy przełącznik zwrotny POE 24 V/48 V PCBA
Kluczowa cecha 2:Przełącznik Reverse Poe 8 portów z VLANKluczowa cecha 3:Wysokiej jakości przełącznik Reverse Poe
Aplikacja:Sieć FTTH FTTB FTTXKolor:Zielony
Orzecznictwo:CE RoHS FCCDługość fali:1310/1550 nm
Rodzaj włókna:Jednomodowy pojedynczy światłowódGwarancja:1 rok
Dystans:20 kmLiczba włókien:2.


Polecaj produkty
Opis produktu

Wanglink 60 stopni 24V/48V POE IN i POE OUT przez Rj45 LAN 8-portowy przełącznik Reverse POE z funkcją izolacji VLAN


Opis

1. Przełącznik światłowodowy to przełącznik Ethernet z odwrotnym zasilaniem, moc może być oferowana za pomocą specjalnego modułu zasilania POE za pośrednictwem kabla sieciowego. Jednocześnie może również dostarczać zasilanie 12VDC do innych urządzeń końcowych. Skutecznie rozwiązuje problem zasilania urządzeń oddalonych od źródła zasilania. Co więcej, zasilanie można wyłączyć, gdy sprzęt nie jest potrzebny, co jest energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Dostępne są 2 porty FIBER i 8 portów 10/100/1000Mbps Ethernert RJ45.
Dystans transmisji można wydłużyć od 100m po skrętce do 120km.


2. Przełącznik Reverse PoE z 7 portami PoE zapewnia bezproblemowe połączenie sieciowe. Łączy w sobie porty światłowodowe Gigabit SFP 1000 Mb/s oraz możliwości sieci Fast Ethernet 10/100/1000 Mb/s. Port 1-7 dla PoE In, Port 8 i 2 SFP mogą obsługiwać port Uplink, obsługują PSD i PD zgodne z pasywnym PoE 24-48 V.


Funkcja

1. Z 7 portami zwrotnymi poe, 1 portem RJ45 i 2 portami uplink SFP
2. Obsługa stałej sieci vlan, port nr 1 do portu nr 7 nie mogą komunikować się ze sobą, ale wszystkie
może komunikować się z portem nr 8 i dwoma portami SFP
3. Praca z PSE zgodnym z odwrotnym poe 24-48vdc, rozszerza sieć LAN
4. Wyprowadź zasilanie 12vdc przez gniazdo dc, które może być dostarczone do ONT
5. Ochrona przeciwprzepięciowa 4kv do zastosowań zewnętrznych
6. Obsługa zielonego Ethernetu

Produkty Pokaż
Nazwa produktu
Wanglink 60 stopni 24V/48V POE IN i POE OUT przez Rj45 LAN 8-portowy przełącznik Reverse POE z funkcją izolacji VLAN
Interfejs
8x10/100/1000Mbps rj45 + 2x1000base-t SFP
POE
Port 1-Port 7 Wejście PoE, Port 8 wyjście
pasmo
16g
Media sieciowe
10BASE-T: Kabel UTP kategorii 3, 4, 5 (maksymalnie 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maksymalnie 100m)
100BASE-TX: Kabel UTP kategorii 5, 5e (maksymalnie 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maksymalnie 100m)
1000BASE-T: Kabel UTP kategorii 5, 5e, 6 lub wyższej (maksymalnie 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maksymalnie 100m) 100base-x i 1000base-x
Port światłowodowy
Złącze: gniazdo SC
Szybkość transmisji danych: 1,25 Gb/s
Długość fali optycznej: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm
Dystans: 550m ~ 100km
Wydajność
Typ przetwarzania: Zapisz i prześlij dalej
Rozmiar tabeli MAC: 4K
Przestrzeń buforowa: 1Mbit
Maksymalna długość pakietu: 9216 bajtów
Przepustowość wsteczna: 20G
Opóźnienie czasowe: <20μs
Moc
Rodzaj zasilania: zasilanie sieciowe POE
Rdzeń kabla: 1/2+,3/6- 4/5+,7/8-
Napięcie wejściowe: DC15V ~ 48V
Napięcie wyjściowe: 12 V
Zużycie energii: 2,2 W ~ 4,5 W
Środowisko
Temperatura przechowywania: -40 ~ 70 ℃
Temperatura robocza: -10 ~ 55 ℃
Wilgotność względna: 5-90% (bez kondensacji)
Jakość usługi
Obsługa priorytetu opartego na portach/802.1p/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowych
Ograniczenie szybkości
Kontrola burzy
VLAN
Obsługuje do 32 sieci VLAN jednocześnie (z 4K identyfikatorów VLAN)
MTU/Port/Tag VLAN
Metoda transmisji
Zapisz i prześlij dalej
Nasze certyfikaty
Nasza firma
O Fabryce
Siedziba firmy Wanglink znajduje się w parku przemysłowym Shenzhen Xiaxue, gdzie znajduje się chiński park przemysłowy Hi-tech o powierzchni 20 kilometrów kwadratowych, skupiający wiele zaawansowanych przedsiębiorstw z branży komunikacyjnej. Wanglink jest jednym z ważnych przedsiębiorstw w tym kreatywnym parku przemysłowym , ciesząc się dużym poparciem władz lokalnych. Ma kapitał zakładowy w wysokości 5 milionów RMB, obejmujący obszar prawie 2000 metrów kwadratowych dla R&D, marketing& Biuro sprzedaży.
Od 2013 roku wanglink zainwestował ponad 100 milionów juanów w badania i rozwój produkcji. Jesteśmy w pełni zdolni do zaakceptowania wymagań klientów OEM, ODM dotyczących produktów i produktów docelowych, które są odpowiednie dla klientów. Dzięki szybkiemu rozwojowi i intensywnym pracom badawczym, Wanglink opracował ponad 400 modeli w 4 głównych seriach, niezależnie od ONU / Switch / SFP / Media Converter. Każda seria przeszła certyfikację CE,
Utworzył kompletny i wysoce konfigurowalny łańcuch branżowy FTTH/FTTB/FTTX

Szczegóły fabryczne

Wanglink uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9000:2000 w czerwcu 2015 r. oraz certyfikat ROHS, CE, FCC w listopadzie 2017 r.

Projektowanie i produkcja płytek PCB


Stary pokój testowy

Lutowanie

Magazyn

Zdjęcie klienta
Wystawa CIOE 2019
Każdego roku Wanglink ma plan udać się na świat, aby wziąć udział w wystawie, brazylia, indie, tajlandia, wietnam ..... do tej pory nawiązaliśmy dobre stosunki biznesowe z ponad 100 krajami na całym świecie.

2019 Wietnam ICT KOMUNIKAT
Mamy wielu przyjaciół i  mam nadzieję, że każda nasza firma dojdzie do sytuacji, w której wszyscy wygrywają. Każdego roku odwiedzimy naszego przyjaciela na całym świecie.
Organizowane przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu Wietnamu oraz Ministerstwo Informacji i Komunikacji Wietnamu, ICT COMM Wietnam jest wspólnie organizowane przez największą wietnamską firmę usługową „ADPEX” United Stock Company i Wietnamskie Centrum Wymiany Innowacji i Promocji (Vietnam Post and Telecommunications Grupa). Komunikacyjna elektroniczna profesjonalna wystawa ICT. 
2018 CeBIT ASEAN Tajlandia
CeBIT to największa na świecie autorytatywna wystawa w dziedzinie informacji, komunikacji i oprogramowania.CeBIT ASEAN Tajlandia, Międzynarodowa Wystawa Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych w Bangkoku, odbywa się w Bangkoku w Tajlandii. Częstotliwość wystawy to raz w roku. Jest to seria wystaw organizowanych przez Hannover Messe w Azji Południowo-Wschodniej.
https://imgbd.weyesimg.com/prod/moving/img/b6b4ad1c218c363781c2b9092e41b922/dbaa0d8a8afa16566bd3ed329a5e180e.jpg" data-id="child-image-0" class="magic-50" />
Często zadawane pytania

P: dlaczego warto wybrać Wanglink?

1) Szybka dostawa i niezwykłe usługi.
2) Konkurencyjne ceny sprzedaży
3) Bogate doświadczenie OEM& Współpraca ODM
4) 100% nowe materiały do ​​produkcji i 100% niezawodna jakość 

P: Czy mogę zamówić próbkę? Jakie jest twoje MOQ?

Odp .: Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienie próbki w celu przetestowania i sprawdzenia jakości. MOQ wynosi 1 dla normalnych produktów.

P: Jak wysyłasz towary i jak długo to trwa?

O: Transport morski& Transport powietrzny& Ekspresowe (DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS). Transport powietrzny& Express zwykle zajmuje 3-5 dni.

P: Czy mogę użyć własnego logo i etykiety?

A: Tak, świadczymy usługi OEM / OEM i tworzymy produkty z własną etykietą.

Podstawowe informacje
  • Rok założenia
    --
  • Rodzaj działalności
    --
  • Kraj / region.
    --
  • Główny przemysł
    --
  • Główne Produkty
    --
  • Osoba prawna przedsiębiorstwa
    --
  • Razem Pracowników
    --
  • Roczna wartość wyjściowa
    --
  • Rynek eksportu
    --
  • Współpracowani klienci
    --

Zalecana

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami
Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia, oferujemy najlepszą usługę dostosowywania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Wanglink przez lata zawsze przestrzegał celów biznesowych „jakości produktów w celu przetrwania, wiarygodności i usług rozwojowych”. Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług. Oczekujemy, że zwiększymy współpracę i stworzymy korzystną dla wszystkich przyszłość!

Zalecana
Wszystkie są produkowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi normami. Nasze produkty zyskały przychylność zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.
Obecnie szeroko eksportują do 200 krajów.
Chat with Us

Wyślij zapytanie

Wybierz inny język
English
한국어
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
Polski
Nederlands
Bahasa Melayu
עִברִית
bahasa Indonesia
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
हिन्दी
Aktualny język:Polski